Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fél Székesfehérvár röhög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fél Székesfehérvár röhög rajtam =) de egy komolyabb 1-nél több iq számmal rendelkező mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Utálom a kis hülye faszokat akik csak azért vasalják a hajukat stb., mert a divat azt "diktálja" és utálom ha hasonlítok valakire, éppen ezért egy fekete cowboy kalapba meg egy barna bőrdzsekibe rohangálok az utcákon.
2010. márc. 19. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, h jól teszed h nem akarsz másra hasonlítani és feltétlen követni a divatot...

Pesten lakok és abszolút nem lepődnék meg 1 cowboy kalapos bőrzsekis faszonon... ennél az összeállításnál jóval brutálsabban szoktak öltözködni az emberek..:D

2010. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Énis fehérvári vagyok de még nem láttam ilyet...:D

Mostanába azon is röhögök ha valaki hülyén szólal meg,szóval énis biztos szakadnék:D neharagudj:D:D:D

2010. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A 18:25-ös írta a legtalálóbbat. Ha csak azért hordasz cowboykalapot, hogy ne hasonlíts másokra, akkor megbocsáss, hogy ezt mondom, de feltűnési viszketegséged van. Ha neked ez lenne a stílusod, tetszene és nem érdekelne rajtad kívül hányan hordanak még ilyet, akkor negyedannyi ember sem röhögne rajta.
2010. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát ez is egy vélemény...
2010. márc. 19. 19:48
 15/17 anonim ***** válasza:
azt, hogy általános iskolás vagy...ekkora problémákat basszus...
2010. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem bántódtál meg, hanem elfogadtad, végre valaki, aki nem sértődik meg egy másféle véleményen.
2010. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Cuncikám költözz fel pestre! Itt végigkeringőzöd ebbe a szerkóba a Deák teret, akkor vagy normális;):):)
2010. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!