Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ismerkedni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ismerkedni nem bulizós lányokkal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt hallani hogy a fiúk akik nem akarnak partis csajjal járni, inkább visszafogottabb lányt keresnek, azok próbáljanak úgy ismerkedni hogy mondjuk egy könyvesboltba vagy vásárlás közbe szólítsanak le egy számukra szimpatikus lányt és kezdjenek el velük ott beszélgetni pl a könyvesboltnál maradva a könyvről amit épp néz a lány. Ezt próbálta már valaki? Lányok mit szólnátok hozzá? (Azon lányok akik nem járnak bulizni) Illetve fiúk próbáltátok már? Hogy sült el? Hol és mivel szólítottátok le a lányt?

2015. nov. 11. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se járok bulizni(lány vagyok), de emberek közé azért igen :D Máshol is van élet: mozi, kocsma, koncert, tömegközlekedés és amit mondtál akár vásárlásnál is. Sok lehetőség van engem nem ijesztene meg ha valaki így próbálkozna be, de a kérdésed azért nehéz ügy mert embere válogatja. Ki kell próbálni.
2015. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mr.Heisenberg ***** válasza:
nem bulizós helyeken! múzeum, könyvtár, gyógyfürdő stb... :D
2015. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én járok könyvedboltba/könyvtárba meg bulizni is. Nem jelent semmit.

De Menj oda, ismerkedj semmit se veszíthetsz. Ha látsz egy szimpatikus lányt akkor próbálkozz. :)

2015. nov. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!