Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem fogják fel a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel a társkeresők, hogy a hajszín/szemszín NEM bemutatkozás? Miért nem tudunk bemutatkozni?

Figyelt kérdés

Kis tanulmány az eddigi társkereséseimről:


Volt szerencsém egypár telefonos és chates társkeresőhöz is, ahol kivétel nélkül MINDENKI elkezdte sorolni az úgynevezett "paráit" (már a szótól is a hideg ráz):


kor/magasság/súly; hajszín/szemszín


És ezzel a bemutatkozás le van tudva.


Telefonos társkeresőn 15 percig hallgattam a bemutatkozásokat, meghallgattam kb 40 db-ot, aki így kezdte, azt már nyomtam is tovább, de nem jártam jobban azzal se, aki nem így kezdte, mert az így folytatta. Mindenkit abban a pillanatban hajtottam tovább, mihelyt elkezdte sorolni a hajszínét/szemszínét.


Variációk:


1. Sziasztok, Kázmér vagyok, 26 éves, 180 cm magas, 85 kg, barna hajú, barna szemű, vékony lányt keresek 20-30 között. (alapbeállítás)


Most ebből mi a nyihorászós fecskealjat tudunk meg az illetőről? Meg főleg arról, hogy kit keres?

Mondjuk esetleg ha én vékony vagyok, 25 éves, 8 általános végzettségű, mellette füvezem, akkor jelentkezem, mert végülis belefértem a kategóriájába (a példa a képzelet szüleménye)


2. Bendegúz vagyok, 40 éves, (jön az elmaradhatatlan) szőke hajú, szürke szemű, 170 cm magas, 90 kg. Szeretem a természetet.


Pont. És Bendegúz bemutatkozott. Lányok, jelentkezzetek, hisz már tudjátok, hogy kinek válaszoltok!!!


3. Peti vagyok... (10 mp szünet) zöld szem, barna haj... (20 mp szünet) ööööööö... (15 mp szünet) csinos lányt keresek... (10 mp szünet) MÁS NEM.


Ezzel a "más nem"-mel befejeződött Peti bemutatkozása. És megint mindent tudunk. Lányok, hajrá!!


Ebbe a 3 kategóriába belefért mind a 40 hirdetés, amit 15 perc alatt meghallgattam, aztán letettem.


Jött a chat. Első kérdés: PARÁID? Gondoltam, nem vagyok még olyan vén, az lesz a "paraméter" rövidítése, mondom, de vicces gyerek, de oké, elkezdtem sorolni, ez és ez vagyok, itt tanulok, ott dolgozom, életvitelem ez, szokásaim azok. Mire bepötyögtem, jött egy OK, csak így lazán, kérdeztem, hogy és te? Mutatkozz be te is, légyszi, erre visszajött a válasz (a már megismert SÉMA szerint):


Ödön, 168/70/27, kék szem, barna haj. Büdös nagy pont a végén.


Mondom, ennyi?


Miért, mit akarok még tudni?


Ó, mit is?


Mi a füttyös fodornak pötyörésztem annyit?


Kérdezzek, ha érdekel valami (!!)


Ó, igen?


Bemutatkozni nem tudsz?


De, már bemutatkozott... (!!!!!!!)


Látom, ki is derült, milyen sötét az agyad is, szóval akkor örültem, na helló.


Extra1:

A fenti képlet kiegészülhet még időnként a következő összetevővel: f.rokméret


Bizony.

Jött már "ki vagy te?" kérdésre a következő képlet:


Huba, 190/87/35, zöld szem, barna haj, 20 cm


És bemutatkozott a kölök.


Extra2:

Bónuszkérdés a fentiek után:

"Miért, mit szerenél még tudni? MINDENT LEÍRTAM (!)"

Ja, már semmit, köszi.


Extra3:

Kérdéseimre ír a foglalkozásáról, munkájáról, van-e tesója, jogsija, kutyája, macskája, cserepes virágja, de félúton MEGUNJA.


"Sokat kérdezel (!) Este dizsi?"


Ami ilyenkor a gondolataimban lezajlik, azt a következőképp tudnám megfogalmazni:


...SÍP-SÍP...SÍP...SÍÍÍÍÍÍÍÍP...


Persze, az írott válaszom egyszerűbb:


"Bocs, most nem érek rá. És az elkövetkezendő 1000 évben sem."


Azon gondolkozom, hogy elindítom a saját netes "Tanuljunk bemutatkozni!" tréningemet. Persze csak a "Tanuljunk helyesen írni!" tréning után...


24/L


2010. márc. 18. 23:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Írjál blogot! De komolyan, világsiker lenne:)) A témához sajnos nincs tapasztalatom.
2010. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:-))) Tervezem, hogy blogot indítok, egy netes tréninggel egybekötve.
2010. márc. 19. 00:08
 3/14 anonim ***** válasza:
vagy szarjál bele a rencerbe
2010. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi van??
2010. márc. 19. 00:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Na hát ha lesz blogod, el ne felejtsd kiírni ide a címét!:D Egyébként azért nem mutatkoznak be rendesen, mert a lányok többsége igenis csak ezekre a khm... parákra kíváncsi. Sajnos ez a színvonal.:D Bár én nem sűrűn próbálkoztam még társkeresőn, lehet, hogy más helyen több sikerrel járnál.
2010. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szia! Én egy befordulós, elmeroggyant, antiszociális, mások által rondának mondott, ideggyenge, otthonülő, unalmas,igénytelen, hétköznapi, depresszív, identitás-zavarokkal küszködő szánalmas félember vagyok.

A kérdésedre a válasz pedig az lenne, hogy ezeken az oldalakon ma már kizárólag a szexre hajtanak és az iq-val nem rendelkezőknek ezek a paraméterek elegendőek. Ez enyhén szánalmas képet ad eme oldalak jelenlegi helyzetéről, hiszen nézzük meg mire is találták ki, és milyen funkciót lát el manapság. Éppen ezért nem is látogatok sem chat, sem pedig egyéb társkeresésre használható oldalt. Ismerőseimet is ha lehet inkább lebeszélem ezek használatáról, mert akik a környezetemben éltek ezen lehetőséggel (sajnos jómagam is) jóformán csak csalódni voltak képesek a felhasználók értelmi színvonalát tekintve.

2010. márc. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, jókat mosolyogtam a humorérzékeden. :)


Sajnos igazat kell adnom, általában a bemutatkozás csak néhány alapvető külső tulajdonság leírásából, mit leírásából, felsorolásából áll és még oda vakkantják a végére, hogy ha esetlegesen kéne valami, akkor írj, hiszen már ismersz, bemutatkoztam.

2010. márc. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megtennéd, hogy bemutatkozol nekünk? =) Ez egy kétélű fegyver, egyébként.

Amúgy tényleg nagyon jó a stílusod :D Én még sosem voltam társkeresőn, de azért képzeld bele magad... az ember először persze löki a rizsát ez meg az vagyok világszemléletem életem története terveim stb. stb. De hatszázadjára már rohadtul nincs kedve leírni! Aztán gondolom úgy állnak hozzá akit az Ödön xyz paraméterek érdekelnek, azzal lehet tovább dumálni, akit nem, az menjen a fаszba. Ez is egy szűrő, kevesebbszer kell leírni.

2010. márc. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha indul a blogod, kérnék címet privát üzenetben! :D
2010. márc. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hali kedves kérdező!

Sok kitartást neked a társkeresőhöz. Nem egy egyszerű dolog az biztos.

Egykorú vagyok veled. Próbálkoztam társkeresővel, nem sok sikerrel. De az a helyzet hogy ezek a dolgok, illetve ők a való életben is "ilyenek", vagyis nagyon nagy részük biztosan. Kiábrándító az biztos.

Én végre sok sok év után egy "normális", hozzám passzoló embert találtam, akivel nagyon jól elvagyok. S persze ez is akkor jött mikor nem kerestem. :)

Ezt csak úgy leírtam. S azt akartam mondani, ha viszont találunk valakit aki olyasmi értékrendű, mentalitású, mint mi, akkor azt meg kell becsülni. Nagyon jókor kell kell lenni nagyon jó helyen, hogy egy újabb jó lehetőség adódjon.

Ez persze arra igaz csak, aki nem éri be azzal amit úgymond elé raknak.

24 l

2010. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!