Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a különc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a különc pasikról?

Figyelt kérdés

Tudom, általában aki ilyen forever alone, az csúnya és félénk.

De ha van olyan, aki viszonylag jól néz ki, nem mulya, hanem van önbizalma és okos is, csak nem egy közösségi ember, alig vannak barátai és alig jár társaságba. Kapcsolatai lányokkal is alig voltak, ha volt egyáltalán. Azon sem lepődnék meg, ha szűz lenne.

Talán úgy tűnik, nem igényli annyira a szocializálódást, amúgy igencsak szimpatikusnak néz ki.


Ti milyen véleménnyel vagytok egy ilyen 21 év körüli pasiról a leírtak alapján?



2015. okt. 31. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged fogjon meg.:)) Ez annyira szubjektív.. Szerintem erről nem lehet nagyon véleményt alkotni. De azért számomra mindig is "érdekesek " voltak az ennyire antiszoc emberkék.:)
2015. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok, csak 23 éves. Jól nézek ki, jó az anyagi helyzetem, egyetemre járok, sok tervem és célom van az életben, de nem vagyok egy közösségi ember, nagyon magamnak való vagyok, kevés lánnyal voltam eddig. Ez nem antiszociális viselkedés(mert az antiszocok utálják az embereket, meg bántanák őket, nincsenek érzéseik stb.), nekem vannak érzéseim, csak hát nem mutatom ki, én senkinek nem akarok rosszat, és még a légynek se tudnék ártani, egyszerűen csak nem érdekelnek az emberek, hidegen hagy mások élete, felőlem mindenki legyen boldog, nekem tökmind1, mi van másokkal, én csak a saját életemmel, a saját terveimmel foglalkozom, elvagyok a saját kis világomban. Elég stabil és biztos életteret teremtek magamnak, és nem igazán szeretem a változásokat. Egyszer majd nekem is lesz párom, de nem kell az ilyesmit elkapkodni, majd ha valakibe szerelmes leszek azzal elköteleződöm. Faterom egyébként ugyanilyen, 30 éves koráig nem volt semmilyen párkapcsolata, aztán találkozott anyukámmal, és pár hónap után összeházasodtak és azóta is együtt vannak immár 28 éve.
2015. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A különc pasik nem valami sikeresek a csajoknál. Ez tapasztalati tény. A legtöbb ilyen csodabogár pasi nagyon későn 25-30 éves korában veszti el a szüzességét, és lehet, hogy épp egy prostival.
2015. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a különcöket. A sablon emberek untatnak. Ha még szűz lenne, akkor meg egyenesen a karjaiba vetném magam egy ilyen embernek.
2015. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, mert én sem vagyok túl társasági ember. :)

19/L

2015. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem szimpatikus lenne, mert én se szeretek társaságba járni.
2015. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!