Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben másabbak az olaszok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben másabbak az olaszok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek van tapasztalata az megírná, hogy miben másabbak a 20 év körüli olasz srácok/lányok...miben mutatkozik ez meg? negatívum a magyarhoz képest vagy pozitívum stb?!


Előre is köszönöm!



2015. okt. 30. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Temperamentumosak, élénkek, extrovertáltak, rengeteget beszélnek és jó hangosan dallamosan, katasztrofálisan vezetnek, igen gyatra az angol tudásuk, kedvesek, barátságosak, vendégszeretőek, pizza&spagetti, satöbbi...
2015. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1-es köszi!

Esetleg konkrét példát(?) tud valaki, valami amit szerinte a magyarok máshogy kezeltek volna?!

Viselkedésben mi az ami nagyon szembetűnő? A gesztikulációjuk?

2015. okt. 30. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jóval hangosabbak még józanon is,mint a magyarok,ez biztos.Én azt hallottam,hogy az olasz pasik szórakozóhelyen megvárják ők maguk,míg a csajok rájuk startolnak.

Off:Mondjuk amilyen férfiasan viselkednek az olasz nők,nem csodálom,hogy ennyira besz@arik lettek.

2015. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az olasz nők külsőre még csak csak.

Igaz annyi vakolattal és csini ruhával nem nehéz.A magyar nők között is van ennyi szép sőt.

Szóval ez a "olasz nők a legszebbek" szerintem hülyeség.

Mentalitásuk szerintem egyáltalán nem nőies már.Volt dolgom olasz nővel és hát....egy dekorativ női testben elveszett férfi.

Hangos mint az állat,akaratos,minden úgy kell hogy legyen ahogy ő mondja...

Inkább a magyar :)

2015. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt közeli kapcsolatom olaszokkal, de jártam már Olaszországban többször. Én azt tapasztaltam, hogy közvetlenek, lazák, pedig nekik is van épp elég bajuk. Legutóbb Rómában jártam pár napra, és az egyik nevezetességnél leálltam ottani jelmezesekkel egy kicsit, mikor megtudták, hogy magyar vagyok, elkezdték énekelni magyarul, hogy "Az a szép, az a szép, akinek a szeme kék..." :-) Csak sajnos sietnem kellett. Jártam Velencében párszor, 1 napokra, egyik ilyen utamon a hátitáskám alsó rekesze kinyílt, de nem vettem észre, egy helybéli arra járó intett, és mutatta, hogy valami gond van a táskámmal, leálltam, megnéztem, megköszöntem, hogy észrevette és szólt.

Nekem nincs rossz tapasztalatom, de mondom, én közelebbi kapcsolatban még nem voltam velük, csak így.

2015. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyanok kb. mint a cigók, csak ezek civilizáltabbak. "vízi cigányok" ahogy mondani szokás :)
2015. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kint éltem 2 évig (délen, úgyhogy beleláttam a "sűrűjébe" :D) és olasz a párom, ha van konkrét kérdésed szivesen válaszolok :)

25/L

2015. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Jártam át olaszba dolgozni, hangoskodó, hőbörgő népség, én is a cigókhoz hasonlítanám őket.
2015. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
8-ast nem kéne leszavazni, eléggé igaza van. :D A városiak patkányok. A vidéken meg olyan tipikus kedves olaszok vannak.
2015. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!