Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Körülbelül mennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül mennyi idősen lehet járni és randizgatni valakivel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy mit értesz járás és randizgatás alatt. Nekem 14 éves koromban volt az első "komolyabb" barátom, de vele pl. még nem feküdtem le, csak csókolóztunk + egyéb. Együtt járkáltunk ide-oda, programokat csináltunk, ilyesmi. Akkor még ez volt nekem a "járás" :)
2008. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt naponta kérdezik meg kb.Nem korhoz függő,persze nem azt jelenti h 13-14 évesen már le kéne feküdni vkivel hanem a csók a randi ami belefér,szerintem.Egyébként sztem az átalg 15-16-17 évesen veszti el a szüzességét.A randit meg már elkezdik 12 évesen is ami sztem korai mert nem elég érett egy igazi kapcsolatra max flörtökre.
2008. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is attól függ, mi a randi. Vannak, akik már 11-12 évesen "járásnak" nevezik a közös programokat, tulajdonképpen gyakorlatilag barátságot, szerintem ez nem baj, aranyos, kedves dolog. Kézenfogva járkálás, csókolózás, ölelkezés, petting szerintem középiskolás korban ajánlott, és én a szex elkezdését szívem szerint csak 18-19 éves korban javasolnám az embereknek. (Én 17 évesen vesztettem el, és azt rohadtul nem kellett volna, jobb lett volna, ha azzal a sráccal történik az első, akivel 19 évesen feküdtem le.) Persze ez a kapcsolat jellegétől, mélységétől is függ, nem csak az életkortól.
2008. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Egyépként találkozgatásokra kézenfogva járásra... ezekre gondoltam.

2008. szept. 11. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor amire Te gondolsz azt úgy oviban elkezdik :)

De tényleg, azokban még a legvérszomjasabb anyuka sem találhat kivetni valót.

2008. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
hát 666 évesen az pont jó.
2008. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem igazán komoly "járásra" 17-18 éves kor után, kb arra érik meg az ember arra, hoyg tudja mit is jelent egy kapcsolat úgy igazándiból, akkor tud ott lenni testileg lelkileg, és ez az ami a támpontja az egész kapcsolatnak:)

persze előtte is lehet "járni" valakivel, nagyon édes voltam 3. os koromban (általánosban) mikor két fiúna fogtam a kezét és küldözgették nekem a szerelmes levelet:) szóval akárányévesen lehet, csak korosztályonként mást és mást jelent...:)

2008. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 13 vok és sztem ez rohattul de járás van 1 barátom aki 14 és már smároltunk (és nem nyelves puszi hanem smár) és a bnőm mesélte h az ő bnőjének az oszt társa 14 és már nem szűz... nem tok erre a kérdésre pontos választ adni mert pl 1 12 éves lány megfelel 1 14 éves fiunak és ha azok járnak akk már tuti van smár... és valoszinű a fiu már mást is akar kb 1.5 honap után...
2010. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy érik meg. Szerintem az átlag olyan 12 éves korban kezd el 'randizgatni'.
2010. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!