Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy kell csajozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy kell csajozni? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Tegnap is elmentem haverral egy helyre és tömve volt alig tudtunk a pulthoz férni, várni kellet. Ilyen helyen szerintem esélytelen ismerkedni, föleg a zene is hangos. De, ha egy nyugisabb pubba ülünk be ahol halk zene szol és nincs tömve és esetleg ül ott 2-3 lány beszélgetnek akkor nem pofátlanság oda menni és leülni šzabad a hely?" föleg, ha van még ülőhely. Lányok ti ehhez mit szólnátok?


Várom a gondolatokat és ötleteket...


Köszi


27F


2015. okt. 25. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Pffff... ha 27 éves vagy és még nem tapasztaltad ezt ki, akkor nem is fogod :D

Mit csináltál eddig? Call of Duty-ztál? :D Hívott az amerikai becsület? :D

2015. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

A kérdésedre általánosságban nem lehet jó választ adni.

Ha magas vagy és jól nézel ki, egész mást fognak válaszolni, mintha alacsony és/vagy átlagos.

2015. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
7 évig volt kapcsolatom és anno ő kezdett felém nyitni, aztán volt 2-3 rövid kapcsolatom, de őket másképp ismertem meg. 178 cm vagyok szerintem átlagos a magasságom.
2015. okt. 25. 17:41
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Az már elég magas, hogy nyíltan odamehess.

A helyedben a következőt próbálnám:

Egyszerűen lekapod a pultnál. Mondjuk hogy elmész mellette, megfogod a kezét és annyit mondasz, hogy meseszépek a szemeid.

Alapvetően a pult a legjobb: fel lehet ajánlani a segítséged piaválasztáshoz, cipeléshez, apróhoz.

Csak szimplán megdicsérhetsz rajta egy kiegészítőt, tudod olyat, amitől olyan rohadtul különlegesnek akar látszani bármelyik lány.

Próbálkozhatsz azzal, hogy te kérdezel kérsz segítséget tőle.

Amit nem ajánlok, hogy nagy tömegben mozgó lányokból válassz le egyet. Általában a falkaszellem lehúz majd téged a csaj szemében.

Beszéltesd a lányt, mutass érdeklődést, engedd, hogy kifejezze önmagát és az egyediségét. Ha így tett, már kíváncsi lesz a visszajelzésedre.


Így leírva fasxságnak tűnik.

Inkább nem is mondtam semmit...

2015. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég hülyeség amit írtál, gondolom te se mernéd ezeket megtenni. Valami hiteles dolog kéne, valós tapasztalatra lenék kíváncsi.
2015. okt. 25. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezt érezni kell szerintem, nagyon szituációfüggő illetve nincs olyan, hogy valaki 100% hatékonysággal csajozik.

Vannak jóképű barátaim, ők is estek már pofára.

Órákig lehetne erről beszélni, de sokat számít hogy nézel ki, mennyire jó a fellépésed, mit tud belőled kinézni a nő stb.

Az viszont biztos, hogy fejleszthető, de csak úgy, ha csajozol, gyakorolsz.

2015. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Én egy részét csináltam, másik részét az egyik haverom.

Csak mellesleg jegyzem meg, hogy a többi haverom ennél agresszívabb módszerekkel él és azokat nem is akartam leírni.


Egy dolgot tegyünk hozzá: az alkohol oldja az apoláros folyadékokat és a nőket :)

2015. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

semmi bunkó nincs abban, ha megkérdezed hogy leülhetsz-e

de ha elküldenek akkor ne erősködj hogy 'de csak 1 perc' 'gyors leszek' 'nagyon jó társaság vagyok' mert annál nincs szánalmasabb dolog

meg ha többen vannak akkor ti is többen menjetek oda

2015. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól kell kinézni. Minden más teljesen mindegy.
2015. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Jól kell kinézni, és lehetőleg látszódjon rajtad, hogy a zsebeidben lapul pár Deák Ferenc. Van modell haverom, a kisujját nem kell megmozdítania, mégis az összes ujjára p nát húzhatna, mert jól néz ki. Nem tud megszólalni, legértelmesebb gondolata annyi hogy "lol", egy munkahelyen tudott fél évnél tovább megmaradni, de csak azért mert a sógora a beszerzesi osztály vezetője, mégis döglenek érte a nők.
2015. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!