Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, hányszor jöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hányszor jöttök össze olyan nővel, akik igazából nem jönnek be?

Figyelt kérdés

25/F vagyok és szerintem kevésbé szép, esetleg teltebb nőket nem feltétlenül lehet úgy szeretni, mint egy vonzóbb nőt. Legalábbis az a kapcsolat hamarabb véget ér. Igaz, hogy nem az első a külső (elméletben), de gyakorlatban meg tagadhatatlan, hogy mindenki azt nézi meg először, abba szeret bele először.


Ti össze szoktatok jönni olyannal, aki nem jön be, csak azért, hogy legyen valaki ideiglenesen, amíg esetleg nincs jobb?



2015. okt. 24. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
azokkal max csak egy szex, ezt célszerű szex után közölni egyébként korrektül és van rá esély, hogy ha kellesz neki, akkor nála is csak ennyi a dolog és akkor van egy ingyen lyukad, de mellette célszerű ismerkedni, just do it..yes you can
2015. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ez nem kihasználás? :) Én kissé annak érzem.
2015. okt. 24. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:
a nők is ugyanúgy szeretnék szexelni ahogy mi férfiak.. szóval miért is használnád ki ha mind kettőtöknek jó a dolog?:) csak annyi, hogy őt nem veszed el vagy nem fogod elvinni ide-oda stb. (persze a miértjét nem kell elmondanod... csak azt, hogy nálad most ennyi fér bele, hogy dugtok mint a nyulak) :) aztán ha valakivel megismerkedsz aki jobb/ netán érzel is valamit irányában, nincs semmi baj... mert ez csak ennyi volt :) sok sikert
2015. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mégis azt mondtad (vagy az előtted szóló), hogy szex után kellene csak ilyet mondani...előtte csak azért nem mondanád, mert bár elvileg szeretnek szexelni, gyakorlatilag mégsem fog a többség. Valahogy ezt még mindig kihasználásnak, becsapásnak érzem.
2015. okt. 24. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:
mind 2 én voltam, azért mert nem lehet tudni ő, hogy gondolkodik előre! lehet már eltervezte a 4 kereket családot, viszont így legalább 1x megvolt... de az is lehet nála is ennyi, így tutira nem vesztettél semmit, de mint mondtam: még ha ő másképp is gondolta, a szex ugyanúgy jó neki is :D ez csak ilyen társadalmi balbalba, hogy a nők angyalok és ferdítjük a dolgokat, önként saját magától közösült veled mert viszketett neki (az csak másodlagos, hogy mondjuk ő elképzelte, hogy mondjuk rá pár napra elviszed moziba)
2015. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha ezt a kérdést a nőknek is feltenném, ők egyáltalán nem ezt mondanák, hogy az másodlagos :)
2015. okt. 24. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok. Hááát, ha előre mondod neki, hogy csak szex, szerintem az a legkorrektebb. És a 24-25-ben találhatsz olyan lányt, aki bár nem született tökéletesen szépnek, de ad magára, és el is fog menni veled szexelni így is.

Viszont kicsit hadd tegyem rendbe a gondolkodásodat!

Ezt a külsőbe szeretnek bele dolgot. Én egy jó alakú, helyes arcú lány voltam mindig, egyetemen meg-meg nézegettek a fiúk, de a párkapcsolataim nem ebből alakultak ki, hanem abból, hogy voltam egy lány a sok közül. AZTÁN KINYITOTTAM A SZÁMAT. Ami azon kijött, az rabul ejtette a fiúk szívét. Nem a külsőmbe szerettek bele, egyáltalán nem. Hidd el, ha normális kapcsolatot szeretnél, akkor lesz olyan, hogy egy lány a munkahelyeden, vagy a vonaton, vagy a netes társkeresőről elhívva leül veled szemben a kávézóban, vagy az irodában, és kinyitja a száját, és te utána azt fogod érezni, nahát, hogy milyen hasonló hozzám! De okos, és főleg milyen kedves? És akkor szerelmes leszel belé, és egyáltalán nem biztos, hogy tökéletes lesz az a lány külsőre, de NEM FOG ÉRDEKELNI, mert tudod, hogy igen, őt akarom, ő kell!

2015. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na igen, erre voltam kíváncsi :) A nők ezt szeretik, ha így kimondják, nekem viszont nem lenne szívem előre megmondani, hogy csak azért ismerkednék, mert valójában nem is csak ezért.

Olyan viszont még sosem volt, hogy valakibe így belezúgjak, vagy ennyire megtetszen.

2015. okt. 24. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ne ismerkedj vele..azért ne játszd a jó fiú..nem neki teszel szívességet, sőt rontod az esélyeit a komoly pártalálásban..önző vagy..bocsáss meg, nem rosszindulatból írom,de ez van..
2015. okt. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Előző: ne aggódj, eddig sem ismerkedtem olyannal, aki nem jött be, még ha amúgy egyedül is éreztem volna magam. Én azon kevesek közé tartozok, aki az igazira várna.
2015. okt. 26. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!