Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus vacsorához kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus vacsorához kérnék tippeket (? )

Figyelt kérdés

Leírnám körülbelül a helyzetet és az ötleteimet.

***Helyzet***

18 évesek vagyunk mind a ketten. Már régóta nagyon jó barátok vagyunk. Úgymond a legjobbak. Én vagyok a pasi. Miután megismertem, elkezdtem vonzódni hozzá és próbáltam lassan többé tenni ezt mint barátság. Közelebb kerültünk, de továbbra is csak barátok vagyunk. Úgy érzem szükségem van még egy nagyobb, erőteljesebb próbálkozásra, hogy vagy elérjek valamit vagy bele tudjak törődni abba,hogy én mindig csak a barátja leszek.

***Ötlet***

Egyértelműen valami nagyon romantikus dologban gondolkodok. Egy vacsorára gondoltam. Találkoznánk valahol a városban(kisváros, minden közel van mindenhez). Onnan lassan elsétálnánk a vacsora helyszínére, ahol már várna a megterített asztal, égő gyertyákkal. A helyszín még változó. Vannak kapcsolataim az egyik étteremben. Ha sikerül elintéznem akkor annak az emeletén lenne, ha nem akkor nálam otthon(ettünk már párszor együtt nálam,persze akkor csak barátliag, semmi extra). Az ebédlőben néhol vázában virágok lennének. Félhomály. Nem csak gyertyák világítanának, hanem lámpák is, de az asztal közepén lenne egy magas gyertya. A szekrényeken és a többi helyen mécsesek lennének.

A kedvenc ételei közül készítenék el valamit.



Amennyiben valakinek vannak ötletei, tanácsai szívesen elfogadom. Bármit. Rossz ötlet nincs csak olyan ami nem nekünk való ;)


Előre is köszönöm.



2015. okt. 19. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Vörösbor.
2015. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze, a bort elfelejtettem leírni, de gondoltam magától értetődő,hogy valamit inni kell. Vörös rózsaszirmokkat szeretnék szétszórni az asztalon.

Megjegyzés: Eddig bárki kóstolta a főztöm, azt mondta, hogy hihetetlenül finom.

2015. okt. 19. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem romantika kell ide, hanem légy tökös azt mozdulj rá, fogdosd egyre izgatóbb helyeken, smár stb ha engedi engedi, ha nem mad úgyis leállít.
2015. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ri..nc. Ha muszáj lenne választanom a prűd és a ri..nc között akkor ő inkább prűd. Nem fekszik le olyannal akivel nem jár.
2015. okt. 19. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon Ko otlet csak ne vidd tulzasba nehogy elijeszd. Jobban tetszik az a verzio,hogy te fozz, meg csinalj valami konnyed desszertet :) a Vacsi utan filmezhetneket egyet valami Jo vigjatekra gondolok. Nem hiszem,hogy a vacsora utan egybol radveti magat ezert javasolom,hogy legyen B terv ( filmezes). Az asztal kozepere csak kus gyertyat tegyel,hogy lassatok egymast :) szolhat valami lagy csendes zene, Kenny J.-tol peldaul amire akar lehet tancikalni ha arra szottyan kedvetek :)


Sok sikert!!! Szerintem imadni fogja! Minden Elismeresem, hogy te teszel valamit az ugy erdekeben nem ugy mint az itt valaszolo ferfiak 75%-a aki a noket okolja amiert toketlen.

18/L

2015. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3. válaszolónak. Amint írtam az előbb nem olyan aki csak úgy ráveti magát valakire. Sok időt töltötem azzal,hogy egyről a kettőre jussak nála,de alapból barátzónában voltam. Onnan próbálok kimászni már egy ideje. Úgy érzem ha ez sem sikerül akkor inkább hagyom. Ha vannak még zene ötlezek akkor azt elfogadom. Az étteremben is az én főztöm lenne. Hétköznap este nem használják az emeletet. Fel sem engednek senkit. Csak mi lennénk ott,de valószínűleg nálam leszünk. Meghittebbnek tartom.
2015. okt. 19. 23:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod azért kerültél be oda, mert inkább romantikáol, mintsem kockáztatsz és megnézed meddig enged.
2015. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 18/L vagyok ezek sserintem nagyon jok egy ilyen esemenyre:

[link]

[link]

[link]


Vagy ha a vegen filmeztek hallgattasd meg vele ezeket mint enyhe celzast hatha erti majd :)

[link]

[link]

2015. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért kerültem oda mert eleinte oda is akartam kerülni. ;)

Tudom,hogy meddig enged barátként. Ha azt hiszed,hogy egy nő ugyanannyit enged meg akkor ha nem teszel érte semmit, és akkor is ha tényleg mindent beleadsz és küzdesz érte, akkor vagy veled van a gond vagy nem találkoztál még olyannal akiért küzdeni kellett.

2015. okt. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!