Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nezzuk egymast egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nezzuk egymast egy ferjezett asszonnyal a tarsashazbol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Epp most vettem 1 honapja lakast a hazban, es kb a 3. Nap ota mikor meglatjuk egymast az iszonyuan csinos lakotarsnovel, nezzuk egymast folyamatosan. Meg nem beszelgettunk sokat, mert vagy sietesben voltam, vagy o volt a gyerekeivel. O hazas en egyedulallo vagyok. Iszonyat kivanom, de most menjek bele egy olyan dologba, ami valoszinuleg rosszszajizt ad az ott lakasomban. Ha felreertem azert, ha osszejon es egymasra ununk azert, ha lebukunk meg azert. Mit tegyek?

2015. okt. 15. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Keress egy független nőt.
2015. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Továbbra is CSAK nézzétek egymást.
2015. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Menj el k*rvázni,ha annyira nem bírsz a farkaddal.
2015. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nézz a másik irányba. Semmit nem nyerhetsz ezzel! 15 perc örömért iszonyat nagy fejfájást.
2015. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem boldog a kapcsolatában és új társat meg pótapát keres. Gondold át akarsz-e már gyereket nevelni, mert a gyerek lesz a kapcsolat központi szereplője. Ha sokat van távol a férj, titokban néha megvígasztalhatod, hogy lássa kell még a férfiaknak, és jobban érezze magát a bőrében, de nincs kizárva, hogy verekedés lesz belőle :)
2015. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogy fogok bajt hozni a fejemre, csak fura a szitu, a latvanypekseges kiscsajt, viszont el fogom kapni, akar egy korre, akar egy eletre is :D
2015. okt. 15. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor már döntöttél is. szerintem sem érdemes kihagyni ha nyitott.
2015. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!