Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, lanyok! Ti mit mondotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, lanyok! Ti mit mondotok milyen egy tokeletes ferfi?

Figyelt kérdés
Sokan mast mondanak ,de en megis azt vettem eszre ,hogy a gazdag,ontelt,piperkoc ferfiakert vannak oda a nok..
2015. okt. 5. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes, olyan van, aki az egyén számára tökéletes. Más a tökéletes nekem, más az anyámnak, más a barátnőimnek, más a kolléganőimnek.
2015. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy legyen legalább annyira okos, tanult mint én, vagy okosabb. Természetesen legyen ápolt, udvarias.. stb amiket már páran leírtak és ezeknek alaptulajdonságoknak kell, hogy legyen.


Igazából én soha nem tudtam magamnak megálmodni. Középsuliban megláttam egy fiút, láttam, hogy intelligens és okos, külsőre is jól néz ki, de köze sincs a mai idióta páwa, a csontsovány vagy a kopasz gyúrós fazonhoz, ő teljesen normális, a teste arányos.


Megtetszett és csak kapcsolatban ismertem meg igazán és rájöttem, hogy beleszerettem a tulajdonságaiba is, amiket tapasztaltam. Nem az én elképzelésemnek felelt meg, mert azt nem alakítottam ki, hanem a barátom személye maga lett az elképzelésem. Nekem így ő "tökéletes".


A pénzről meg annyit, hogy én nagyon spórolós vagyok és nem félek nélkülözni. A barátom még diák így nincs keresetek, amúgy meg szegény családból származik ugyanúgy mint én. Nincs havi keresete, nincs pénze, de néha el tudunk menni ide-oda, meg én amúgy sem vagyok a költekezés híve, ha van egy kis pénzem inkább félrerakom és nincs szívem elkölteni semmilyen luxusra. (Amiket meg kell venni (pl.: csizma télre(ha nincs),bérlet stb... ) azokat anya fizeti, amúgy nem kapok zsebpénzt és a barátom sem). Ennek ellenére mégis megőrülök érte, szeretek vele lenni és érzem, hogy mellette tényleg boldog vagyok és ez számít.


Amúgy meg miért jó egy olyan mellett lenni akit nem szeretünk csak azért mert van pénze? Azok akik így vannak kapcsolatban tiszta boldogtalanok. Nőként csak azért szexelni és fenntartani a kapcsolatot, hogy sokat költhessen a barátja által boldogtalanság és nincs helyén, mert ezzel a párjukat is becsapják.


A pénz (ha volt) eddig sem boldogított igazán, de egy igazi lelki társ akivel bármit megbeszélhetsz, aki mindent tud rólad, szeret, hűséges, tisztel... vele le lehet élni egy boldog életet normál körülmények között.

2015. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ÉN! :)
2015. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Belsőre ami fontos: megbízható, humoros, intelligens, nem túlzottan rám akaszkodó. A külsőt nem lehet leírni, vagy tetszik valaki vagy nem. Az ideálom a barna szem, barna haj kombó, de ez sem lényeges igazából.
2015. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akinek minden nap van annyi ideje hogy fél órát rám szánjon,de ne köteleségből vagy eljárás miat.szeressen velem lenni. Normális értékrendekkel,ami majdnem azonos az enyémmel.
2015. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Uraim fel van adva a lecke!
2015. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!