Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszaakarok menni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaakarok menni a volt fiúmhoz (nem biztos, hogy szeret még, várom a válaszát a levelemre), de van egy másik fiú aki most szerelmes belém és én is úgy éreztem, hogy szeretem és már randiztunk egyszer?

Figyelt kérdés

Mit csináljak????!!!!

A velem egy osztályba járó srácnak én vagyok az első lány akit szeret!Nagy csalódás lenne neki!

Nem akarom,hogy azt higgye csak játszottam vele!


2010. márc. 14. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem dönts érmefeldobás segítségével vagy egy varázsvesszővel:akinél kileng azzal járj!
2010. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most várod a volt fiúd válaszát,meg közben másikkal is randiztál.Attól teszed majd függővé,hogy az ex mit válaszol?

Szerintem válaszd ki azt akit igazán akarsz és a másikat engedd elmenni.Ezt csak te tudod eldönteni melyik a fontosabb.

2010. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani hogy csak felmelegítve csak a káposzta jó. Plusz ahogy írtad a volt barátod nem biztos hogy szeret és lehet hogy már nem is gondol rád. Szntem maradj a másiknál.
2010. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A volt barátodat felejtsd el. Összevesztetek és szakítottatok. Hiányoznak a jó dolgok, de változtatok azóta bármennyit is? HA összejöttök megint, akkor max. 1 hónap mézeshetek és megint összemartok valamin... GAME OVER megint. Annak annyi. Az osztálytársadat meg azért felejtsd el, mert szereted, de NEM vagy belé szerelmes. Nem vagy te Máltai Szeretetszolgálat, ne legyél vele csak azért, hogy össze ne törjön a pici lelke. Döntsd el, hogy iszik vagy vezet és őszintén közöld a sráccal. Ha tényleg akkora csalódás lenne neki, akkor inkább most állítsd le, egy kisebb "pofonnal", mert ha összejöttök szánalomból, azt hamar megunod, eldobod, ő pedig még jobban kikészülhet.
2010. márc. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!