Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában egyre több nőt (főleg 30-as éveikben járókat) látok fiatalabb pasikkal, kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim körében is van egy jópár ilyen. A nőknél is ez valami kapuzárási pánik?
2015. szept. 27. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemsokára jön a meteor és mindanyian bevégezzük. Minek szivassák magukat vén szivarokkal addig is, mikor a fiatalabb 100x jobb az ágyban. Haha, de vicces vagyok.

Szerintem meg felén pont fodítva van ez. Mindenkire másképp hat a világ vége XD Na jó, abba hagytam.

2015. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiatalabbak rugalmasabbak, és nem olyan nagyra nőtt gyerekek, mint a mai harmincasok.
2015. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 30-asok még fiatalok,nincs kapuzárási pánikjuk.A korosztályukban nem találnak normálisat,ezért inkàbb vàlasztanak egy huszonévest,aki ki is néz valahogy,és nincs még elbas zva a lelkivilága.
2015. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert fincsi a friss husika. ;) 36/nő
2015. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva fogalmam sincs, de szinte az osszes korosztalyombeli baratnom ezt csinalja, es velem is rendszeresen kikezdenek ilyen huszoneves sracok de en maradok a harmincas negyvenes korosztalynal leven sosem vonzottak a nalam fiatalabbak:-))


33/N

2015. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!