Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándító ha buliban találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha buliban találkozunk?

Figyelt kérdés

....egy buliban találkoznuk-ismerjük látásból 1mást-beszélgetünk és egymásnak esünk,flörtlünk stb.?

Egy szerelem kialakulásához nem éppen ideális egy buli (ahol pláne min2en be vannak csiccsentve) ugye!? :-(


2008. szept. 9. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
pasik írjatok? gáz, ha egy csaj azt mondjha nektek hogy akármikor találkozhatunk?meghogy ellenállhatatlan vagy...?rajongok érted..?nem kiábrándító?
2008. szept. 9. 18:10
 2/8 A kérdező kommentje:
igértünk egymásnak hogy megkeressük egymást ezután is de nem kereett,sztem kiábrándult!:-(
2008. szept. 9. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad h majd "keressük egymást" akkor te miért nem keresed, am nekem meg bejönne szentem nem kiábrándító egy bulin találkozni :D
2008. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne kiábrándító?

Csak, ha berúgsz... legyél vidám, de még józan.

Ha pedig megbeszélitek, hogy keresitek egymást, akkor keressétek is!

2008. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem :) Ha egy csaj azt mon daná, h akármikor találkozhatunk, én oda lennék meg vissza! :D A rajongok érted sztem ez a kifejezés inkább idővel fog kialakulni, amikor már jobban ismeritek egymást
2008. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy diszkóban jöttem össze a férjemmel, igaz előtte ismertük egymást régóta. 11 éve együtt vagyunk, van két gyönyörű gyerekünk.

Szóval szerintem nem gáz, ha buliba jöttök össze. Ja, és ba is voltam rúgva! De azért inákbb ne igyál sokat!

2008. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de a nő keresse a férfit?????????az meg hogy néz kI?bár küldtem egy mosolygós fejet,még nem válaszolt! Szerintetek többet kellet volna írjak neki? (különben én 20vagyok ő 30)
2008. szept. 10. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Emlékszik rád ? :D

Ha igen és arra is, hogy bármikor találkozhattok akkor vagy nem akar találkozni, vagy egy félős kisfiú.

2011. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!