Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszavonult zsoldoskatona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavonult zsoldoskatona vagyok,33 éves, jó kiállású, most már civil élettel. Lányok, randiznátok velem?

Figyelt kérdés
Nem itt tervezek párt találni, csak elméleti síkon kérdezem, hogy vajon taszító-e a korábbi foglalkozásom.
2015. szept. 24. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt egy lány a minap, aki mindenkitől megkérdezi, hogy volt-e katona. Nála biztos sikered lenne.
2015. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öcsém hivatásos, nekem nem lenne gond.
2015. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Egészséges lélekkel nem kizáró ok. Én kifejezetten szeretem a katona-típusú férfiakat, mert magabiztosságot, megbízhatóságot és védelmet sugallanak. Mivel elég talpraesett és erős jellem vagyok, rajtuk kívül nagyon kevés férfi tudja bennem ezt az érzést kelteni, pedig mindenkinek jól esik, ha néha van kire támaszkodnia. A baj az, hogy gyakran erőszakos jellemvonásokkal is társul ez a foglalkozás. Én is kapcsolatban élek, de gondoltam talán hasznos lehet a véleményem. 30N
2015. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
minden nő a katonákra nedvesedik
2015. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam kizáró ok lenne.

32N

2015. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon meg kellene fogjon benne valami. Alapvetően nekem nem lenne szimpatikus, kizárt, hogy PTSD nélkül megússza. Meg nem vagyok egy agresszív ember, nekem ez az emberölősdi ellenszenves dolog.
2015. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönne :)
2015. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. A tobbi lenyeges dolog ugyis par randi alkalmaval derul ki. Nalam nem lenne kizaro ok. :)
2015. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyéskedsz? Ilyen előélettel? Hmmm, fincsi. :)
2015. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!