Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket mivel hódított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mivel hódított meg a pasitok?

Figyelt kérdés
Tudnátok ötleteket mondani ? :D

2015. szept. 20. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A humorérzékével egyrészt, mindenki szerint szar meg nincs is neki, de szerintem meg az övé a legjobb azok közül akiket ismerek. :D Illetve intelligens is, tájékozott sok témában, jól is néz ki, ez sem utolsó szempont. :D Meg nem félt sosem kimutatni ha éppen be volt indulva, utálom az olyan pasikat akik nem mernek benyúlni a bugyimba akármikor akármilyen helyzetben ha épp arra vágynak, csak mert ők annál tisztelettudóbbnak gondolják magukat! :D (Mármint akivel nincs semmi közöttünk, annak el a kezekkel! :D De kapcsolatban vagy már pár randi után ne féljen már.)
2015. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Hát igen aki már kapcsolat alatt se mert "bele nyulni " a bigyiba akárhol az már nem férfi ! -> egy nyuszi :D
2015. szept. 20. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Az intelligenciajaval, a szenvedelyevel es szakertelmevel ahogy a munkajat vegzi, a humoraval ( eleg hulye egy humora van De en imadom! Sssh ezt nem tudhatja meg!)

A parom egy igazi uriember, nagyon fiatalon ismertem(15) meg es mondtam nemi,hogy 17 eves koromig nem szexelek, ha kellek elfogadja ezt ha nem mehet. Tiszteletben tartotta a kerrsem es egyikunk sem Banta meg. O a tokeletes ellentetem aki teljesse tesz :)

Tovabba nagyon romantikus tud Lenni ha akar de mivel nem ez az alap bellitas rajta, mikor meglep vagy bokol akkor igazan kitesz magaert.

A fizikumabol Pedig a magassaga es a szemei fogtak meg. 189cm magas es zoldeskek szemu :)

3,5 eve vagyunk egyutt es meg nagyon sokaig egyutt leszunk :)

2015. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A humorával.
2015. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
pénztárcával
2015. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Aki nem azt írja, hogy a külsejével vagy a pénzével, az hazudik.
2015. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy hazudik, az is hazudik!
2015. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is apró figyelmességekkel és azzal, hogy észrevettem, mennyire figyel arra, amit mondok.

Aztán, amikor randizni kezdtünk, a nyitottságával, őszinteségével, a bizalmával.

Később, miután összejöttünk, azzal, hogy törődik velem.


(A személyisége, intelligenciája, stb. alap volt, az nem a hódítás része, hanem azért jöttem össze vele, mert olyan, amilyen. De maga a "hódítás" a fentiekben leírtak szerint zajlott.)

2015. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szerelmes verseivel. Szívével.
2015. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 #3-as vagyok, mivel en neten ismertem meg es mielott lattam volna rola kepet szerelmes lettem a szemelyisegebe ezert en vagyok a kivetel aki erositi a szabalyt. Csak azert mert te felszines vagy ne altalanosits.
2015. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!