Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, tetszik egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány 14 éves, (én 15) egy suliba jártunk az alatt nem is nagyon ismerkedtünk nekem már vagy 4 hónapja tetszik. Felvettem MSN-re jokat szoktunk beszélgetni. Vagy ha találkzunk az utcán édesen lágyan köszön és integet.

Szeretném el hivni randira , a találkára vinnék neki egy finom csokoládét egy masnival. Puszival üdvözöljem? A végén pedig elkérném a tel számát és megköszönném hogy eljött és puszi.


Szerintetek jó ez így, mit változtassak??


2008. szept. 8. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire jövök be neki.
2008. szept. 8. 23:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne változtass!!! 15 éves korod ellenére nagyon romantikus vagy :) :) igy tovább :)
2008. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem,teljesen jó,amit írtál.
2008. szept. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Csináljátok ugy mint az egyik haverom a csajával :D
2008. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem jött be :S:S!

kiderült hogy van pasija , VISZONT eleve távkapcsolatba vannak és nem is olyan jo a hezyzetük azt mondja.

Van még esélyem nála Ugye???

2008. szept. 9. 20:39
 6/7 anonim válasza:
Sztem iszonyat gonosz dolog más barátnőjére "ráhajtani"...elhiszem h szereted, meg nagyon szeretnél vele együtt lenni, de gondolj bele mit érezhet a másik srác.....
2008. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Nem tudtam hogy van barátja

2. Nem vagyok olyan bunkó k*csög hogy ráhajtsak más csajára

3. Ha estleg szakitanának amit nem akarok ( mivel létezik egy olyan mondás hogy ha szereted el is tudod engedni)akkor ujra beprobálkoznék nála.

2008. szept. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!