Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri Szolnokra elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri Szolnokra elmenni buliba? Milyen bulizóhelyek vannak? (L/18)

Figyelt kérdés

Kis városban élek, elég ritkán járok el bulizni és szeretnék a barátaimmal egy olyan helyre menni ami azért valamivel jobb az otthoni lepukkant kocsmáknál (itt olyanra gondolok ahol nem korombeliek, hanem 35-50 éves férfiak járnak általában akik nyomulnak és nehezen értik meg, hogy a nem nemet jelent és az italokat agyon felvizezik és drágák is).

Van tippetek?



2015. aug. 30. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz valami koncertet, hangulat ugyan olyan, csak kevesebb a gazdag vén fax és a kokszos citrom.
2015. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor már gyertek Pestre, vonattal 1 óra, és bőven van választék.
2015. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pesttel az a baj, hogy nem ismerünk ott senkit, a bulizóhelyeket se tudjuk merre vannak. Ha lenne pesti ismerősünk más lenne, akkor lenne valaki aki körbevezet minket.
2015. aug. 30. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
A te korosztályod többek között a Lúdlábba szokott járni. Nem rossz hely, nem is drága, bár engem már kicsit feszélyez ott a sok gyerek.
2015. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abonyi vagy? :)
2015. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én szoktam bejárni hétvégente Szolnokra, mondjuk itt is lakom. Igazából sok fiatal van, de nem annyira jók a helyek. Ami kultúráltabb az a Retro meg talán a Lúdláb. Retroban vegyesebb az életkor, ott vannak idősebbek is azért bőven, a lúdlábba pedig inkább a gimisek járnak,ahogy én nézegettem. Többi hely az eléggé alja kategória, gondolok itt a Gangre, Sörpatikára. Még amit esetleg ajánlok, az a Hiller, ott van kerthelyiség is meg odabenti rész is, egész jó kis hely, el lehet beszélgetni. Ott inkább ilyen 20 és fölötte az életkor, sok felnőtt is van. Van a Champs, ott is vegyes, de inkább felnőttek vannak ott is, viszont van biliárd meg minden, de ilyen leülős hely nincs túl sok, max odakint.

Én legtöbbször ha bemegyek haverokkal, akkor veszünk valahol bort vagy ami jól esik és kiülünk a Tisza-partra. Hangulatos, jó idő van, vannak padok meg minden. Ott sokan szoktak lenni, de inkább fiatalok.


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan :)


19F

2015. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiller már nincs, amúgy csak környékbeli alkoholisták jártak. Maláta sörkert van helyette, az nem tudom milyen... Lúdlábban fiatalok vannak zömében. Sörpatika sincs már meg, görög étterem van helyette.

Érdemes lenne a Várótermet megnézned, ott szoktak koncertek lenni. Illetve East Fest szerintem a környéken a legjobb buli :) oda kötelező menni! :P

2016. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!