Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Húzós helyzet, mit tegyek? =)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húzós helyzet, mit tegyek? =)

Figyelt kérdés

Egy gimibe járunk. Egy bulin meghívtam őt táncolni, de elutasított. Addig szemeztünk, mosolyogtunk egymásra, de semmi egyéb. Sosem beszéltünk, azóta sem. Miután véget ért a buli, elhatároztam, hogy nem foglalkozom vele többet. De később ő kezdett el kontaktust keresni. Néz engem a folyosón, ha mögötte megyek a lépcsőn, utánamnéz, nemrég "véletlenül" megérintette a kezemet. Kész vagyok! Mit tegyek? Mostanában egyretöbbet gondolok rá.

15/L


2010. márc. 9. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

beszélj vele

vedd fel msnre stb stb

2010. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kerdezd meg tolle hogy mit akar tolled?


Mond neki azt is egy kicsit viccesen de gunyosan hogy ha csak azert csinalya azt amit csinal hogy ulyra lerazzon akkor arra tobbet nem kerul sor.es setaly el tolle,100% hogy utannad megy majd,megnyerted:)

2010. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pécsi vagy?
2010. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinallya, ulyra, meg a többi :D


Hát ezen de jót röhögtem!

2010. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "hejjesiráson" én is szakadtam, de ettől függetlenül nem írt hülyeséget.:P
2010. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!