Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy félénkebb, zárkózottabb lánnyal?

Figyelt kérdés

az iskolában szoktam látni, még soha nem beszéltünk. igazából nem tűnik valami nagyon ismerkedős típusú lánynak, meg elég zárkózott, de nekem bejön. Igazából én sem vagyok olyan hogy csak úgy odamegyek emberekhez minden ürgy nélkül és leszólítom. nem azért mert félek, csak az olyna furcsa, olyan nyomulós. hogy lehetne valahogy felhhívnom magamra a figyelmet? msn meg net kizárva.


értelmes válaszokat légyszi!


egy 16 éves srác.


2010. márc. 8. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves? Szerintem az osztálytársain keresztül próbálj vele megismerkedni, legyél jóban olyanokkal akik vele vannak, aztán lesz ami lesz... Esetleg mosolyogj, szemezz stb. Ha veszi a lapot, akkor pedig köszon rá :)
2010. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
annyi mint én:D am az a baj h nem nagyon ismerem a baráti körét se...
2010. márc. 8. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért van kizárva az msn? Tény, hogy nem ott kell szerelmet vallani, hanem élőben, de kezdésnek elmegy, ha azt nézzük, hogy nincs más mód.
2010. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön valamit, aztán háláld meg. Isztok-esztek valamit
2010. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
légy a közelébbe de ne tul nyomulosan na meg a legtöbb csak inkább azt dijazza ha a psi lép leglább köszönö viszonyba legyetek
2010. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hívd el beszélgetni,mondod neki hogy üljön le pl. egy padra, te állsz majd felette, és kivered a farkad.Hidd el nagyon fogja díjazni.

Tudod öcskös manapság nehéz a kezdő lépés.

Szerintem kezdd azzal hogy leköpöd..., majd a veszekedés után, és miután az apja kékre vert, bocsánatot kérsz tőle.A lány, majd a kék foltokat látván megsajnál, és megpuszilja az arcodat.És ha akarod hogy fokozódjon ez, akkor legközelebb nem leköpöd hanem letérdeled a veséjét.

Remélem segítettem ;-)

2010. márc. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem egyáltalán nem segítettél neki! a helyett hogy normálisan írna pár ember, ilyen b**iságokat ír!


sajnálom, nem tudok segíteni, azt nem tudom vannak-e barátai?! ha nincsenek az számodra előny! nem kell a haverok mellet beszélgetned vele akik közbe trágár szavakat mondanak és bunkóskodnak!

2010. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondom öcskös, ne hallgass senkire. ;-) Na csöcs.
2010. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!