Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eljön az ideje mi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljön az ideje mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés

Na hogy pontosítsam a dolgot: Van egy lány.Én 18 ő meg 16 éves. De az az igazság hogy: Van barátja és csupán véletlenül láttam meg az egyik ismerősöm ismerősei között, de totál megtetszett.

Mielőtt bárki mondana valamit előre szólok hogy a célom abszolút "nem" a kapcsolat szétrobbantása, mert abszolút nem szokásom az ilyesmi, s akárhogyan is nézzük a lelkiismeretem csak nem békélne meg vele, mert hiába csak a csajért tennék meg mindent, de csak olyat tennék amit nagyon nem kellene.

Szóval hogy a lényegre térjek: azért hoztam fel a témát hogy azt tudhassam meg, hogy ha esetleg azt veszem egyszer csak észre hogy már nincs meg a barátja akkor hogy kezdjek neki a dolognak? esetleg ha lehet hamar nehogy egy 3. valaki felbukkanjon és lecsapja előlem.



U.I.: az ismerősöm akinek az ismerősei között láttam vele nem vagyok annyira jóban, vagyis ő nem tud segíteni.


2008. szept. 5. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyeld őket, aztán ha már szabad, iwiw, msn stb...Esetleg majd akkor tudd meg, hova jár szórakozni és menj el te is!
2008. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy az IWIW nekem is eszembe jutott, de úgy gondoltam a személyes próbálkozásnak több esélye van. Mert tudom hogy hanyadik kerületben lakik, meg melyik suliba jár, s azon gondolkodtam hogy akkor majd amelyik busszal megy majd haza arra szállok fel én is mintha arra mennék, s a többi itt már jön magától. Csak akkor tényleg megtudni mere megy haza. Ha személyesen próbálok utána nézni az talán túl feltünő, ha meg mást kérek fel hogy nézzen utána az részéről pofátlanság egy kicsit, meg talán az kissé túlzás mert az már nyomozásnak minősül. de akkor mi erre a legjobb megoldás?
2008. szept. 5. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyu! Nincs elég csaj a világon? Mi van akkor, ha addig figyelgeted, amíg lemaradsz azokról, akiket épp' emiatt nem veszel észre? S ha évekig nem szakítanak, mert jól kijönnek? Szóval szerintem nézz inkább körül a függetlenek körében. lovebox.hu vagy bármely társkereső. Csak ajánlani tudom. Így ismertem meg a feleségemet is:)
2010. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!