Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Egy evvel ezelőtt találkoztunk , ill láttuk meg egymást a repülőtéren. Váltottunk nehány szót es elkoszontunk, persze telefonszámot cseréltunk. O a ferfi 45 eves en 42. En külföldön elek. Telefonon időnként felhívtuk egymást nem mélyreható beszélgetések voltak , de érdeklődtünk egymásról. Nem olyan regen láttam róla egy fényképet egy nővel es valami fura érzést éreztem. Felhívtam ot es kérdeztem mi újság ? Elmondta az uj kapcsolatát , ill kitért ra, majd rólam érdeklődött. Egy pillanat alatt a beszélgetésünk átalakult a korábban soha nem történő ugratasba , flortolesbe. A ferfi elmondta , hogy nagyon be jövök neki , hogy mennyire tetszik neki az arcom stb. Szoval két napig forró volt a telefon es a skyp közöttünk , majd elmentek nyaralni egy hétre. Tudtam mert mondta ,hogy ez mar meg volt szervezve , de igaz nincs kedve stb . Arra ,h mi van a másikkal arra azt mondta nem lat benne jövőt. A nyaralás alatt az en képeimet likolta a facen es jött ket apró üzenet is telefonon. Viszont amikor en írtam arra nem válaszolt vissza. Most várok , hogy a nyaralás utan otthonról jelentkezik e!!! Furcsa egy ev utan alakult igy es nagyon messze vagyunk egymástól. Mi lesz ebből?? Szórakozott volna ??? Mindketten egyedül vagyunk nem bántuk senkit . Ill neki a kapcsolata ami nem régi csak egy hónapos. Gyorsan történt minden . A vonzás ,a kémia nagyon erős, de a tavolsag ....

2015. júl. 24. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Halott dolog. A távkapcsolat úgysem működne sokáig.
2015. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon messze vagytok,csak úgy működne ha valaki odaköltözne a másikhoz.
2015. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezt 42-évesen kérdezni kell? Ébredj királylány!
2015. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megtortent ez egy pasival, tenyleg ebredj fel es torekedj ra hogy ilyen tortenjen azzal aki kozel lakik hozzad!
2015. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

42 évesen picit már illene felnőni. :)

Alapból ritkán működik a távkapcsolat, pláne, ha még csak nem is egyedülálló a másik.

Vajon ha annyira érdekelted volna te, akit már régebb óta ismert, sokat beszélgettetek, választott-e volna egy másikat?

Aranyosak ezek a tinilányos ábrándok, flörtök, ha jólesik csináld csak, de biztos nem kellene már ennyi idősen kicsit ésszerűen átgondolni ezt az egészet?

36/N

2015. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!