Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbantodott, mert nem keszult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantodott, mert nem keszultem ajandekkal a szulinapjara, en meg azert, mert nem hivott meg. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
25+ vagyunk mindketten, un. ismerkedesi fazisban, en vagyok a no. Szerinte keszulnom kellett volna meglepivel, de nekem kicsit rosszul esett, hogy nem csinalt velem programot, ha nem is egyutt a tobbi meghivottal, ezert nem keszultem ajandekkal sem. Persze nem amolyan "orokharag" sertodesrol beszelunk, csak ezt igy elmondtuk egymasnak.
2015. júl. 22. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked kellett volna külön vmi olyan programot kitalálni, ahol csak kettesben vagytok.

Ettől függetlenül neki is meg kellett volna hívnia arra a bulira, a többiekhez.

Szóval mindkettő sértődés jogos.

2015. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ún. ismerkedési fázisban nem feltétlenül szereti az ember meghívni a választottját. Még valószínűleg nem érezte elérkezettnek az időt, hogy bemutasson. Abban hibázott, hogy nem tervezett veled is közös programot külön. Az ismrekedési fázisnak viszont van egy olyan oldala is, hogy ilyenkor még nem feltétlenül ajándékozgat az ember, inkább felhívja, küld egy kedves sms-t, vagy internetes képeslapot.
2015. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek és egyikőtöknek sem :)


Ajándékozást elvárni nem szép dolog, főleg nem ahogyan te írtad, ismerkedési fázisban. Mindazonáltal egy sms-t, képeslapot valóban küldhettél volna.


Programot te is felajánlhattál volna - pl meghívod egy sütire délután, aztán este mehet a barátokkal ünnepelni. Hülyén jön ki, hogy "szülinapom alkalmából gyere és igyunk meg valamit", ezt nem az ünnepeltnek illik felvetnie, mert az önfényezésnek tűnik. Azt nem vetheted szerintem a szemére, hogy barátokhoz nem hívott el, ismerkedési fázisban nálam is el kell telnie némi időnek "kettesben", mielőtt baráti társaságba viszem a nőt. Főleg, ha mondjuk egy házibuliról van szó valakinél. Nekem van olyan barátom, aki - teljesen jogosan - a saját lakásába csak olyat enged be, akivel legalább egyszer semleges helyen, máshol is találkozott, és legalább valami fogalma van róla, milyen ember.

2015. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Felhivtam, hogy felkoszontsem :-)

En sem ugy kepzeltem, hogy elvisz a hazibuliba, bemutat, stb. De kulon velem sem csinalt programot, ez esett rosszul, meg az, hogy kulon ecsetelte nekem, hogy a hetvegen fogja megunnepelni es milyen jol fog szorakozni pentek estetol vasarnap reggelig

2015. júl. 22. 11:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja es mar tobbszor talalkoztunk kettesben, semleges helyen szoval nagyjabol tudja, ki vagyok es milyen ember vagyok
2015. júl. 22. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kellett volna felvetned, hogy veled is ünnepelje meg valamilyen módon. Ha ő teszi, akkor az tényleg úgy jön ki, hogy elvárja az ajándékozást. Mondjuk szóvá is tette, hogy miért nem kapott... :) Lépjetek túl rajta! Egy félreértés nem ér ennyit.
2015. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem inkább neki van igaza. Valami kisebb ajándékot még nem olyan közeli ismerősöknek is gyakran adnak az emberek, akkor is ha a bulijukba nem hívják meg őket.

A szülinapi külön programot viszont neked kellett volna megszervezni! A saját születésnapját ő szervezze meg?? Ez milyen már? A születésnapnak az a lényege, hogy a születésnapost ünnepeljük, meglepjük, megajándékozzuk és neki nem kell csinálni semmit csak élvezni.

2015. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!