Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha már valakivel eljuttok odáig hogy smároltok akkor az se zavar ha megfogja a feneketeket közben?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha első csóknál a fenekemet fogdosná valószínűleg arcon b@.sznám egy szívlapáttal, legyen már eszénél.
2015. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta és milyen szinten ismerjük egymást. Ha például az egyik fiúbarátom, akit már jól ismerek és titkon végig rá vágytam, lerohanna, megcsókolna, lehet még aznap lefeküdnék vele. Viszont ha a férfi csak úgy leszólít, hogy menjünk randizni a héten nyílván az első randin még fura lenne, ha letapizna.
2015. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

"Viszont ha a férfi csak úgy leszólít, hogy menjünk randizni a héten nyílván az első randin még fura lenne, ha letapizna."


De az hogy lesmárol... teljesen normális és megszokott!

2015. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
én nem smárolok csak úgy valakivel. csak aki nekem bejön, és foghatja közben a fenekemet. nem zavarna.
2015. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha valakibel mar odaig eljutok szenvedelybol h csokolozzunk akkor az lenne a fura ha nem fogna meg a fenekemet, de ilyen soha nem is fordult elo, mindig megfogtak:-)))
2015. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy randi végi első csóknál, ami csak ilyen jó volt a randi akarlak még látni csókolózhatunk... Ha nem érzed úgy hogy a csók után esetleg be is hívna, akkor ne csináld, van aki megsértődne. Ha már hosszabb smárolásról van szó, akkor nem gond. Bár van akit nyilvános helyen zavar. Bár azt általában a nyilvános helyen csókolózás is. De pl egy parkban vagy az utcán a bejárati ajtajuk előtt (főleg ha nem apuci kicsi lányát kísérted haza!) simán.
2015. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!