Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy magabiztos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy magabiztos, de kedves, vicces srác odamenne hozzátok pl. a buszmegállóban, beszélgetne veletek pár percet, majd a végén elkérné a számotokat, akkor arra hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Főleg lányok válaszait várom, kort írjatok légyszi! De fiúk tapasztalatai is jöhetnek.

2015. júl. 2. 21:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne barátom és szimpi, akkor fb elérhetőséget v email címet kapna. Nem muszáj ott chatelni, lebeszélhetünk ott egy kávézást, ha nagyon nem akar online. A számom kint van fb-on, ha nagyon fontos sürgős, hívjon, de amúgy a chatet preferálom, jön mobilneten telefonra is, de nem zavar meg semmiben.

23L

2015. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Elképesztő személytelen ez a mai világ......

Bevallom őszintén nem értem a lányok FB megjegyzéseit, hát nem az vágyatok hogy egy férfi foglalkozzon Veletek?

Tudom hogy ez egy védekező mechanizmus része, de az élet nem egy személytelen levelezésről szól....hiszen az sem tudod ki van a túloldalon....lehet bármennyire szellemes és művelt ha a személyisége közben taszít. A személyes találkozó sokkal beszédesebb, a metakommunikáció egy csomó járulékos információt ad.....azonnal látod ha a másik nem őszinte vagy éppen gyerekes.

37F

2015. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

12-es válaszolónak!


Tudod, nem fogom minden jöttment ismeretlennek megadni a számomat! Ezzel vissza is lehet élni, erre nem gondoltál? 5 perces beszélgetésből nem fogom megtudni, hogy az illető valóban jó szándékú-e vagy sem. Viszont egy hosszadalmasabb fb-s vagy e-mailes levelezésből le lehet szűrni, hogy milyen is az illető, hogy egyáltalán akarok-e vele tovább találkozni vagy sem, hogy az illető tényleg komolyan gondolja-e vagy sem. A levelezések csupán egy elindító folyamat, ami után jöhet a személyes találkozó, de szeretném egy kicsit jobban megismerni az illetőt mielőtt egy olyan személyes információt, mint pl. a telefonszámomat megtudja!


"hiszen az sem tudod ki van a túloldalon."

Ebben a jelenlegi helyzetben ez a mondatod téves! Hiszen láttam az illetőt. Abban viszont igaz, hogy belsőleg tényleg nem tudom, hogy ki van a másik oldalon. Amit egy levelezéssel le lehet szűrni, ha az illető tényleg saját magát adja, és nem csak kamu szövegekkel dobálózik, amire előbb vagy utóbb úgyis fény derül.


Egyébként még ott van a skype és az egyéb videóhívások, aminek a segítségével azért láthatod az illetőt. Tudom, nem helyettesíti a személyes talit. (Saját tapasztalat!)


7-es komentelő voltam

2015. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk lesétál egy megállót, hogy nehogy a közelembe kelljen lennie, vagy elküld a fenébe. Előbbi csak egyszer történt meg, utóbbi sokkal általánosabb. Sajnos, ha az ember alacsony és ocsmány, akkor hiába magabiztos, kedves, vicces, azonnal elutasítást kap.
2015. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: ezzel a hozzáállással jól esik szándékosan kib.szni magaddal hónapokon keresztül? :D Írta már valaki, hogy küldtél neki képet és szerinte egyáltalán nem vagy ronda, sőt...


Egyébként férfiként én eddig 2x csináltam ilyen utcán, hogy odamentem és megmondtam a lánynak, hogy szimpatikus, az egyikük nagyon lelkes volt, szerintem simán adott volna számot, ha kérek. A másik is örült, de valamilyen (valószínűleg mondvacsinált) indokkal telefonszámot nem adott, csak Facebook-elérhetőséget.


A "profibbak" szerint telefonszámot nem a beszélgetés végén érdemes elkérni, hanem beszélgetés közben találni egy közös témát (pl. hobbi) és annak kapcsán számot cserélni. Különben egy kicsit ciki lehet, hogy csak a nő számáért mentél oda.

2015. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
4%
15: Azt szánalomból írta, mert minden lány rondának tart, neki meg volt barátja, és azt hitte, hogy le van tudva a napi jó cselekedet. Amúgy nem babrálok ki magammal, azt megtette a külsőm, ugyanis ahogy kinézek, soha, de soha nem lesz még randim sem.
2015. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Érdekes, amit a 15-ös ír: "A "profibbak" szerint telefonszámot nem a beszélgetés végén érdemes elkérni, hanem beszélgetés közben találni egy közös témát (pl. hobbi) és annak kapcsán számot cserélni. Különben egy kicsit ciki lehet, hogy csak a nő számáért mentél oda."


Én másképp gondolom. Szerintem sokkal hatásosabb, ha a beszélgetés végén a fiú őszintén megmondja, hogy az eddigiek alapján nagyon szimpatikus neki a lány és szeretné jobban megismerni, ezért elkéri a számát. Ez nem hátulról jövő taktikázás, hanem őszinte és bátor. Szerintem ez jobban bejön a lányoknak, de én férfiból vagyok, úgyhogy nem tudhatom biztosan.


Lányok, szerintetek melyik a jobb?

2015. júl. 3. 21:41
 18/21 Angéla15 válasza:
Szerintem ha egy fiú leszólít és beszélgetést kezdeményez, akkor alap, hogy akar valamit. Szerintem nem számít, hogy mikor kéri el a számom. Legalább volt bátorsága oda jönni. Amúgy véleményem szerint simán meg lehet adni a számod, jobb mint fb beszélgetni.
2015. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13-assal értek egyet, pár perc ismeretség semmi. Hiába látom az arcát még lehet akárki, messziről jött ember azt mond, amit akar. Amúgy meg nem a kommunikációs eszköz dönti el, hogy mennyire személyes vagy személytelen valami, hanem a beszélgető felek (facebook chaten is folytattam már nagyon mély levelezéseket és személyes, de nagyon felszínes beszélgetésben is volt már részem.)
2015. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megadná neki, sokkal inkább, mint a Facebook felhasználómat..
2018. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!