Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, aki itt tanul de nem magyar. Angolul próbálunk beszélgetni, de nekem nem megy túl jól, mert csak 1 évig tanultam még régen. Persze Facebookon könnyebb mert lehet közben neten fordítgatni, de nagyon izgulok a személyes találkozó miatt. Beszéltünk róla, hogy biztos nehéz lesz majd megértetnünk magunkat, de nem számít elmegyünk iszogatni, ha kell majd rajzolunk meg mutogatunk.

Egyébként amit eddig megtudtam róla, nagyon szimpatikus es külsőleg is tetszik. Szerintetek lehet ebből valami, vagy 1-2 találkánál többre ne számítsak?

26F, én 22N


2015. jún. 26. 15:43
 1/1 Estienne ***** válasza:

Vannak dolgok, amelyekhez nem kell beszélni :D


De most komolyan, biztos megnehezíti a dolgot, még ha jól is beszélsz, de mégse anyanyelvi szinten, hosszútávon nehéz lehet. De attól érdemes kipróbálni, legfeljebb gyakorlod az angolt :P

2015. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!