Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régebben szerelmes volt belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben szerelmes volt belém a csaj, de már nem, szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj aki régebben szerelmes volt belém,de már nemhiszem vagyis nemtudom...Régebben ütögetett meg szemétkedett velem... rugdosott stb...!

De most már semmi. Msn-ezünk de én írok rá (régebben ahogy belépett rámírt) és suliban meg amit msn-eztünk arra visszatér ,visszakérdez. De nemtudom h szerete-e még vagy lehet -e nála még esélyem. Régebben azért nem léptem mert más tetszett de most 8 hónapja őt tetszik XD

Csak így nem akarom megpróbálni mert sztem nicns sok esély.:D


2010. márc. 1. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
14/f 13/l
2010. márc. 1. 19:12
 2/11 A kérdező kommentje:
Onnan tudom h szerelmes volt belém h egyrész látszott rajta és a barátnői is mondták...meg kérte őket h kérdezzenek meg erről...stb
2010. márc. 1. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
tökmindegy úgyse ő lesz a feleséged;)
2010. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó..de ööö lenne esély a "járásra :D"
2010. márc. 1. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:
van
2010. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
huhh....remélem :D...Várom még a válaszokat..ez nagyon emgnyugtatott most
2010. márc. 1. 19:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Lécci még válaszokat
2010. márc. 1. 19:26
 8/11 anonim válasza:
Ha egy csaj régebben szerelmes volt beléd és el hívod randira akk biztos h el jön veled mert a szerelem nem múlik... (vagy lehet még nem volt csajom :()
2010. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát tudakold meg,hogy tetszik-e neki valaki?

És ha nem ,akkor nyert ügyed van :D

2010. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ő tetszik akkor lépjél valamit. Ne várd, hogy majd jönnek a barátnői, ne várd, hogy majd ír msn-en, ne várj arra, hogy megütögessen. Ha tényleg tetszik, akkor hívd el valahova, hogy csináljatok vmit együtt. Ha még mindig ,,szeret" akkor úgyis tetszeni fog neki a dolog és belemegy a játékba. Ha nem, akkor ennyi.
2010. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!