Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdjem le a félelmem? 21N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a félelmem? 21N

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok szingli, akkor volt egy nagy szerelmi csalódásom. Mesébe illően indult a dolog, nagyon szerelmes lettem, aztán egyik napról a másikra dobott a srác, mert nem érezte azt, amit én. Nehéz volt feldolgoznom, mert előtte soha ilyesmi nem történt velem. Jó ideig nem is akartam kapcsolatot, illetve nem is érdekelt senki, pedig akadt jónéhány udvarló. Most először érzem, hogy végre megvan a szikra egy sráccal, nagyon szimpi, értelmes, külsőleg is rendben van, egy szóval nincs kivetnivalóm.

Viszont elkezdtem stresszelni, hogy mi van ha komolyabbra fordul aztán ő is ejteni fog? Nagyon rágörcsöltem. Próbálom nem túlzottan beleélni magam, és nem kiadni magam, de félek hogy megérzi a "játszmázást". Én amúgy sem szoktam előre agyalni ilyeneken, de most nem tudom mihez kezdjek.


2015. jún. 21. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ne agyalj. Szexeljetek. Ha jó mindkettőtöknek + nem vagy köcsög vele, meg fog tartani!
2015. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A játszmázást biztosan meg fogja érezni szóval ez a legrosszabb taktika.Inkább mondd el neki a félelmedet és azt,hogy szeretnél nagyon lassan haladni vagy,hogy szeretnéd te diktálni a tempót.
2015. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem az a kérdés, hogy a feneked.
2015. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!