Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek beszélt az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszélt az exemmel?

Figyelt kérdés

Facen ismertem meg a srácot, ő jelölt be, majd pár nap múlva elhívott randizni. Akkor derült ki, hogy az egyik exem az ő haverja. Azt mondta így sajnos nem lehet köztünk semmi. Különösebben nem vettem a szívemre, de az eset után mégis tovább írogatott, hogy nagyon tetszem neki, nagyon jól érezte magát velem. Majd néhány nap múlva mikor beszélgettünk, kértem tőle egy spontán képet, erre kérdezte mit kap cserébe? Kérdeztem, hogy mit szeretne, és azt válaszolta, engem. Emlékeztettem, hogy engem nem kérhet (exem miatt), erre azt mondta, "már nem érdekel, inkább nem foglalkozom ilyenekkel".

Lehet, hogy megkérdezte exemet és ő áldását adta? Erre így konkrétan nem akartam rákérdezni, mert az olyan lenne, mintha érdekelne exem véleménye. Egyébként az adott exszel jóban vagyunk, néha beszélünk és ezt a haverja is tudja.


2015. jún. 21. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy miért döntött így. Lehet, hogy csak átgondolta. Ha tovább alakul az ismerkedés, úgyis el fogja mondani.
2015. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Csak kanos és meg akar dugni. Ebből a kérdésből ítélve sokkal többre nem vagy jó.
2015. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy meggondolta magát,mindegy miért.

Szóval hajrá :)

2015. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!