Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki adhatna tippet, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adhatna tippet, hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen pocsék vagyok ebben, túl introvertált és félénk vagyok még mindig, hiába igyekszem és próbálok változtatni.
2015. jún. 20. 23:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, egyébként lány vagyok.
2015. jún. 20. 23:37
 2/11 opened paradise ***** válasza:
Védd magad,jönnek a privik...
2015. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Inkább tanácsokat szeretnék:(
2015. jún. 20. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
nem a csajnak kell ismerkedni elég ha jeleket adsz a srácoknak
2015. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos gondolom ehhez az ÚRISTEN NE NÉZZEN RÁM INKÁBB ELFORDULOK és a NEMAKAROKHOZZÁSZÓLNI és NEM MEREK TALÁLKOZNI VELE EZ IJESZTŐ hozzáállás nem az igazi. Nahát, megint megválaszoltam a saját kérdésem. Tiszta jó, megvilágosodom a gyakorikérdések által. Igazából tök vicces vagyok legalább ha öregen egyedül maradok a macskáimmal elszórakoztatom magam
2015. jún. 20. 23:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy próbálkoztak nálad, de inkább leráztad, hogy ne kelljen stresszelned?
2015. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
az ilyen hisztis mirtil nem is érdemli meg hogy szeressék
2015. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hisztis vagyok, introvertált és stresszel a külvilág. Volt már ilyen persze, de igazából azokat nem bánom, tudom,hogy nem lett volna szerelem. Akik tényleg tetszenek, azokkal azért megerőltetem magam, csak könnyen összekuszálódnak a dolgok:)
2015. jún. 21. 00:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne stresszeljél. Lazítsál. Köll fű?
2015. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányként elég ha sokat mosolyogsz és próbálj szemezni fiúkkal. A többit bízd csak ránk. :)
2015. jún. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!