Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hivott, írt még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hivott, írt még?

Figyelt kérdés

Angliában élek, és tegnap taliztam egy sráccal.Lementünk egy kicsit a partra, aztán beültünk egy kv-ra.Jól éreztem magam, szerintem ő is,utána hazajozott, még kb fél órát beszélgettünk, nem úgy vettem észre hogy sietne, szal volt vagy hajnal 1 mire beértem a lakásba. Elkísért aztán adott egy csókot. Kérdezte mikor vagyok szabad, és h majd talizhatnánk, vagy kitalálhatunk valami programot. Végülis úgy váltunk el, hogy majd beszélünk telón.De azóta se egy sms,se semmi.

Én igazából nem szeretnék ráírni, főleg igy első randi után, végülis ha szeretne látni,akkor ír,nem?

De csak az van a fejembe, hogy miért nem keresett még? :)


2015. jún. 11. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kivaros taktika. :D Pont azert csinalja nehogy tul ramenosnek tunjon nem akar elijeszteni, randi utan ugy 3 nappal kb felhiv amikor mar lemondtal rola igy nagyobbat "üt" a dolog. :)
2015. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Folyton ez a taktikázás mindkét részről.

Aztán majd ha beszéltek akkor is elkezdtek kamuzni egymásnak nehogy a másik megtudja mit érzel.

Te vagy a lány érzékenyebb lélekkel,hívd fel és mondd el neki,hogy nagyon jól érezted magad és alig várod a következő találkozást,akkor ő is felenged és onnantól kezdve őszinte lesz.

Ha egyikőtök sem teszi ki nyíltan,hogy mit érez akkor állandóan egymásra fogtok várni és szépen elhal a dolog.

2015. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én várnék 2 napig, utána ha tényleg jól sikerült a randi akkor ráírnék. Új randira nem hívnám semmiképp, de beszélgetést kezdeményeznék.


L20

2015. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap találkoztunk először. Nálam még nincs olyan h mit érez,hogy érzek.

Jó volt első randinak,normális, de ma dolgozik, holnapra annyit mondott h este van valami programja,de szombat vasárnap okés. Énis megyek hnap egy sznapi bulira,mondtam neki hogy majd irhat ha akar,tudja a számom, és majd talizunk a héten.

Erre mosolygott, mondta h oké,de én is tudom a számát.

Tudom hogy én is irhatnék neki, de valahogy nem visz rá a lélek. Az más hogy már több randi után lennénk, de igy hogy még csak egy volt,örülnék ha ő írna rám.

2015. jún. 11. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

ne írj neki. egy nap rövid idő. és meg kell hagyni neki a kezdeményezés/vezetés érzését.


30N

2015. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!