Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gáz? Vagy van még így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Vagy van még így valaki ezzel?

Figyelt kérdés

18 vagyok és nem volt még senkim. Nem vagyok egy nagy bulizós, nem járok szórakozóhelyekre sem. Szégyenlős vagyok és nincs sok önbizalmam csak rossz érzés amikor a barátnőim a kapcsolatukról beszélnek meg barátjaikról én meg csak ülök némán.

Szóval az lenne a kérdés hogy szerintetek ez gáz?

Nektek mikor volt az első kapcsolatotok?

Ha nem vagyok egy nagy szórakozós akkor hogy ismerkedhetnék?


18/L



2015. jún. 1. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
26 vagyok és nem volt még kapcsolatom! Talán temetnem kellene magamat?
2015. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Járd a saját utadat,de az tényleg ciki ha ilyen helyzetben csak ülsz és hallgatsz.Én emiatt szakadtam ki annak idején a baráti társaságomból.Nem akartam változni mások kedvéért,de azt sem akartam,hogy kínos perceket kelljen átélnem ilyen helyzetekben.
2015. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen gáz. De nem az, hogy még senkid nem volt, hanem az, hogy ennyire önbizalom hiányos vagy. Tégy ellene.
2015. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gáz,unalmas vagy
2015. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy helyzet, ami ne is lehet gáz!

Akinek gáz, az hülye!

Neked kellemetlen, és a szíved szorongatja, de senki sem tarthatja gáznak!

Biztosan olyan lány vagy aki 100 fiúnak is tetszene, de ebben a mai hülye világban nincs platform, ahol ismerkedni lehet!

Mosolyogj sokat, és légy vidám kacagós, (nem vihogós) és meglátod a szerelem utólér!

2015. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Szerintem nem,engem a bulizós lányok taszítanak és ezzel nem vagyok egyedül.
2015. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!