Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek az első randin? Pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The viper kérdése:

Mit tegyek az első randin? Pl hova vigyem el? Vagy vigyek e neki valami ajándékot? Vagy vmi ötlet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy kávézóba vagy egy kiállításra (sajnos ilyen időben odakint nem sok mindent lehet csinálni).A lányt te ismered, ha romantikusabb fajta, akkor egy szál virággal meglepheted.
2010. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem annyira romantikus de szeret enni akkor egy szál kolbászt vigyél
2010. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kávézó, vagy valami beülős hely. Én pl. megőrülök attól, ha csak a pasira kell figyelnem, muszáj közben nézelődnöm, az embereket stb. :S én nem örülnék ajándéknak rögtön, kínos lenne. De te ismered a csajt!
2010. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én is egy szál virágra szavazok, bár attól függ mióta ismered. elviheted valami kávézóba vagy sétálni esetleg meki (nem túl romantikus, de ha szereti szerintem jó ötlet)
2010. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Minimum egy szál virág avgy egy bonbon...De iylen időben vidd el egy csendes kávézóba ha jobb idő lesz vagy nyáron viheted a parkba is :)
2010. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nekem nem kéne a virág, mit csináljak vele?? egész végig ott szorongatnám a kezembe, nem tudok tőle semmit csinálni..
2010. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorian Gray ***** válasza:
79%
Kávézó, teaház:) Legjobb hely ha pestiek vagytok Sirius az Uránia mozi mögött:) Egyébként a másik dolog nem tudom hány éves aki a mekit írta..de lehet én vagyok öreg - 27 - de nekem eszembe nem jutna most főleg nem de 6-8-10 évvel ezelőtt sem jutott volna eszembe mekibe menni randira..:S
2010. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!