Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egoista pasik! (és barátnőik)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egoista pasik! (és barátnőik) hogyan lehet titeket elcsábítani, hogyha alapból bejön a csaj?

Figyelt kérdés
és minden nap találkoztok.. az baj hogyha kicsit megközelíthetetlen? van jobban legyen távolságtartó? beleestem egy ilyen srácba,és nagyon nem akarom elszúrni :S
2010. febr. 26. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha alapból bejössz neki, akkor mát el van csábítva nem?
2010. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de még odáig nem jutottunk hogy legyen is valami... én pedig nem akarok lépni.a kérdés:továbbra is legyek ilyen? távolságtartó?
2010. febr. 26. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:
mássz rá. én a pasimmal csak simán beszélgettem, ezek a pasik sosem beszélik ki magukat senkinek. mivel az ego nem engedi de 4szem közt tuti h beszélgetne, és kész is
2010. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egoista az milyen pontosan?
2010. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
önimádó :D
2010. febr. 26. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Cici villantás, fenékrázás, ha nagyon muszáj egy kis alkohol. Ettől te is oldódsz és ő is. Aztán mássz rá. Ha hosszú kapcsolatot akarsz, akkor viszont próbáld meg a személyiségeddel elcsábítani ami jelen helyzetben elég nehéz.
2010. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha tetszel egy pasinak akkor tetszel neki egész addig amíg értelmes vagy ne légy idegesítő és minden rendben...mivel eddig távolságtartó voltál nagyon jó lenne a kontraszt h közvetlenebb leszel vele ezt észreveszi te meg egyértelmű jeleket adsz ha akar vmit de akár te is rámozdulhatsz egyeltalán nem szégyen! (sztem az egoista emberek mind2 nemből elviselhetetlenek nem javaslom)
2010. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és hol laksz? (megye is elég lenne :D) Csak mert lehet hogy én vagyok az az Egoista pasi, mert én is szoktam naponta találkozni egy lánnyal (kivéve hétvégenként) aki nagyon bejön velem és tényleg elég önimádónak tűnök :D
2010. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, úgy értettem hogy bejön nekem* :)
2010. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pest megye,és 17. te? :P
2010. febr. 26. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!