Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim lesz és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz és egy pattanás lett ma a szám fölött. Mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Sminkelni biztosan fogok, de az alapozó csak a pirosságot tüntetné el... Nagyon köszönöm a válaszokat. 29/L
2015. máj. 21. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hintőpor valamennyire szárít, nekem segített.
2015. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jegeld, és ne nagyon nyomkodd. Ha nagyon nyomkodod, piszkálod, akkor csak nagyobb lesz.

Hozzá se nyúlj, csak tényleg jegeld, az leviszi a duzzanatot. Ha meg sminkelsz is, akkor nem fog annyira látszani.

Egy randi meg nem a pattin fog szerintem múlni, úgyhogy nyugi, de megértelek, mindig a legrosszabbkor jönnek :)

Sok sikert.

2015. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szaladj el egy kozmetikushoz, ha nagyon gáz, ne otthon próbáld meg szétcseszni. Ő olcsón megcsinálja és még tesz is rá olyan krémet, ami gyulladáscsökkentő. Ez a legbiztosabb megoldás, de valamennyire így is látszani fog.

Viszont ne parázz emiatt, ha kedvelni fog, egy ilyen apró dolog igazán nem fogja visszarettenteni :)

2015. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kigyűlt, mosd meg jól a kezed is és nyomd ki de rendesen és öntsd le arcszesszel. Nekem attól elmúlik elég hamar, másnapra már sminkelhető. A var megmarad, de ki lehet korrigálni.

Ha nagyon piros de nem nyomható, nekem segített az élesztő is. Kis tejjel összekeverem egy kis élesztőt és lekenni vele, hagyni rajta rászáradni majd lemosni.

2015. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én cinkes krémet használok erre, mindenféle sebre jó, gyógyszertárban potom pénzért lehet kapni. Gyorsítja a gyógyulást, némely pattit egy éjszaka alatt teljesen eltüntet, ha meg ennyire nem is menő, akkor is csökken a mérete legalább, és nem lesz olyan feltűnő.
2015. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogkrem. A legtutibb. Egesz nap legyen rajta es ejszakara is, segiteni fog, szaritani fog rajta, a maradekot meg sminkeld. Sok szerencset! :)
2015. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hálásan köszönöm mindenkinek. :)
2015. máj. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!