Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért baj, ha egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adri+ kérdése:

Az miért baj, ha egy rendes pasi megvárja még leszólítja a leendőbelije?

Figyelt kérdés
Annyit csalódtam már a mai magyar18~20éves tinilányokban,és annyian a lealázásomra mentek:pusztán szórakozásból!,hogy nem merek már szólni lassan az olyan csajnak sem aki puszta jóindulatból ,tálcán kínálja'a lehetőséget/magát.Remélem lesz tuareg,indonéz,esetleg cigánylány,aki szívesen velem él már.

2015. máj. 21. 05:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"aki puszta jóindulatból ,tálcán kínálja'a lehetőséget/magát."


Vannak ilyen csajok?

2015. máj. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vannak hát. Csak trollok. Milyen jó vicc volt? Ugyee? - mármint, hogy lealázott engem a válaszával - mondja : a barátnőjének. Van kivétel is : Lehetőleg baranya - tolna környékén? Nyugodtan írjatok csajok. 32, p
2015. máj. 21. 06:01
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha pasi vagy miért van női felhasználóneved?
2015. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Viktor, Viktória : Viki, Zoltán, Zoé : Zozó, .. csak párat az ismertebbek közül. Annyit azért segítek, hogy idén a 10. hét csütörtökjére esett. :) 32, p
2015. máj. 21. 14:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért megtévesztő. De hogy a kérdésre válaszoljak, szeretem nem tudod mit takar a rendes pasi fogalma.
2015. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*Szerintem
2015. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem rendes pasi, hanem egyszerűen töketlen. Ha kudarc ér, ne rinyáljál, hanem keresd meg a hibát, hogy mit nem csináltál jól.
2015. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Lealázott" = kaptál három-négy ferde pillantást egy évtized alatt?
2015. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na jó. Szerintetek mit ,takar' a rendes pasi? Szétrúgja a nője fejét, miközben kitapossa a belét? Kb csak ezzel és az erőszakkal nem próbálkoztam. Az összes legálissal igen. Egyébként nem egy két pofont kaptam. Vagy a 6,5 mrdből csak azt a 7et nem szólítottam keg aki szeretne, csak az összes többit? Ennek tudjátok mi a valószínűsége? Trollkodni továbbra sem ér. Mindenki aki válaszol, kérlek titeket ÉRDEMBEN TEGYE! KÖSZI. ADRI
2015. jún. 27. 12:03
 10/14 anonim válasza:
ha ennyi idősen elküldenek illetve gúnyolnak aők komly gondok vannak akisugárzásoddal. vanak női jeek amiket figyeled kéne (google abarátod van pdf is) ha ezeket fiyelnéd eleve olyanhoz menél oda akinek bejösz . amúgy meg nem lehet mindekit beoltani mármint ha vissza tudsz rá vágni valami jót akár be is égetheted . nem sabd féli és tartás kell a bzonytalanul mész oda ásd el magad . kivan lőve ,h mindeki hülyét csináljon belőled. lehet h rossz fajtánál próbálkozol vagy ezt hozod elő az emberekből. (ez nem azt jelenti h ez pozitív viselkedés hanem ,h máshogy kéne odaállnod elé vagy tudatni vele ,h mitakarsz) próbálkozz társkereső oldalakon akkor eltudod kerülni azokat akik hülyítani akarnak ilyen 1xrű.
2015. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!