Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hol szoktatok csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés

Netes peldat is szeretnek kerni ha van olyan illetve eloben is.

Es milyen szoveggel szolitotok meg egy csajt?



2015. máj. 20. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem maradt a mhely, meg a net. Általában valami olyasvalamivel próbálkozom, amiről azt gondolom, hogy hallani szeretne. Mindenkinek bejön, ha azt érzi, hogy "de jó, ezt pont így gondolom én is". De véletlenül se beszélj csak magadról, illetve többnyire ne. Ez egy idő után mindenkit untat.
2015. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem szoktam csajozni. Úgy értem, sohasem úgy indulok el otthonról, hogy most



Én konkrétan nem szoktam csajozni. Úgy értem, nem úgy szoktam elindulni otthonról, hogy most csajozás a program. De ha bárhol megláttam valaki nekem az átlagnál jobban tetsző csajt, habozás nélkül kivetettem rá a hálómat. Nem voltam túl sikeres. Ha jól sejtem, átlag 20-25 próbálkozásból jött be egy. Görcsölnöm szerencsére nem kellett ezen, mert mindig volt valakim.

Olyan is előfordult, hogy idő és alkalom híján a neten kerestem szeretőt. Akkoriban még sok ingyenes társkereső volt, pl Randivonal, Nők Lapja Café, Páratlan.hu, stb. Itt csak egy frappáns név kellett, és mindig valami meghökkentőt, az átlagtól messze eltérőt írni.

2015. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Barátom köszönöm a statisztikádat már azt hittem velem van a probléma :D
2015. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

25-ből egy nem is olyan rossz. A "profik" szerint 100-ból nagyjából max. 2-3 alkalommal lesz siker (szex és/vagy párkapcsolat).


[link]


[link]

2015. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom. Lehet, hogy önkéntelenül is szépítettem valamicskét a statisztikán? :-)) Valójában soha nem számoltam sem a sikert, sem a kudarcokat. Bár talán kicsivel könnyebb dolgom volt, mint másnak, mert mindig volt valakim. És az élet olyan, hogy ad, amikor amúgy is van, és elvesz, amikor amúgy is a padlóra kerültél már. Ezt persze nem ilyen misztikusan, vagy ezotérikusan kell felfogni, egyszerűen arról van szó, hogy egy boldog ember sokkal könnyebben tudja eladni magát, mint aki éppen vesztésre áll az élettel szemben.

Egyébként ez a partneredre is igaz, és ettől van a párkapcsolatok rákfenéje is. Minél boldogabbá teszel ugyanis egy csajt, annál jobban kivirul, és annál vonzóbb a többi pasi számára. Ezért aztán mindig a topon kell lenned, ha nem akarsz féltékenykedni, mindig oda kell figyelned rá, hogy melletted igazán nőnek érezze magát.

2015. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!