Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy belém szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

6. osztályos fiú vagyok. Van egy lány osztálytársam, aki tetszik. Viszont van egy pár dolog, ami nem túl jó:

1. Enyhén szólva nem én vagyok a "legmenőbb" az osztályban. vagyis igazából nem vagyok túl menő.

2.(Mintha egy filmben lenne) A második probléma, a gonosz ikertestvér. Így igaz, az ikertestvérével szinte "ősellenségek" vagyunk.

3. Talán én vagyok a legcsendesebb gyerek az osztályban, kicsit bátortalan vagyok. Igazából eléggé.

Segítsetek, mit tegyek, hogy belém szeressen?



2015. máj. 13. 19:38
 1/6 anonim válasza:
89%
legyél jo képü ;) és ne legyél csendes mert az a lányoknak a haláluk én se szeretnék olyan fiuval járni akki ugymond olyan mint egy árnyék
2015. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez nagyon sok segítség!
2015. máj. 13. 19:46
 3/6 Adri+ ***** válasza:
Szia. Az eleve az egyik legnagyobb hátrány, mert a legtöbb erre bukik, sajnos. 2. Az csak bajt hoz rád, kivéve, ha tudsz róla, vagy a szüleiről valami nagy szemétségüket, és nem fenyegetőzöl vele soha. Csak alkalmas pillanatban felhasználod. 3. Az baj. Legyél a legrámenősebb utáni, mert különben ..
2015. máj. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Adri+ ***** válasza:
. a Te generációd is eltapos. Ez az aranyos, rendes, csöndes kisfiúcska típus 40 -50 éve még elment. Viszont nézd meg a többieket, ma már milyen vadak. :) Ne váljál sablonossá, legyen egyéniséged. Csak álljál ki magadért. Most nem lesz csajod, .. tudod. Személyes tapasztalat. Óvva intelek attól, h .
2015. máj. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adri+ ***** válasza:
.. hogy el tudd követni a hibámat. Kérdezd őket, és sose válaszolj, ha kell ragadd meg őket, genetikailag ebből értenek. Add ki mi a dolga, ezt imádja. Amelyik mást mond, hazudik. Otthon, meg dokinál elég eljátszani a csöndes gyermeket. Én csöndes voltam, keményen iszom a levét! bő 30 éve. Merd me..
2015. máj. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adri+ ***** válasza:
.. Merd megszólítani, hengereld le a stílusoddal és fizikailag is. Nekem is le kellett volna fognom, mint a többieknek, ma is. Amit majd holnap csinálsz, azt sosem fogod. Meglátod, egy kis törés után akkora sikered lesz. Csak ne büszkélkedd túl. Jó tanulást kívánok.
2015. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!