Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit érzek a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érzek a lány iránt? Vonzalom vagy annál több?

Figyelt kérdés

16F

Már tudom hogy ez az érzés viszonzatlan.

Mert most jött össze egy másik fiúval.

Hihetetlenül rosszul érzem magam lelkileg.

Ezzel a lánnyal egy suliba járunk.

1 éve tetszik nekem,mióta először megpillantottam.ő 15L

6 hete írtam neki először facebookon.

Egész hétvégén irogattunk akkor egymásnak.azóta se.

De azóta 2x beszélgettünk élőben.

Köszönőviszonyban vagyunk,már azért nem mentem oda többet hozzá beszélgetni mert tudtam hogy reménytelen.

Mikor meglátom a szíven majd kiugrik a helyéről és tisztán hallom amilyen hevesen dobog.

Éjjel nappal csak rá tudok gondolni.

Nagyon sok dologról ő jut eszembe.pl kedvenc zenéje vagy olyan dolgokról amiket szeret...

Viszonylag elég sokat tudok róla így azért ismerem is,nagyon kedves lány.

Nagyon sokszor elképzeltem hogy milyen jó lehet vele együtt lenni a hétköznapokban mint a barátja.

De most nagyon csalódott vagyok...rá se bírok nézni másik lányra.

Pedig mondták már páran hogy akkor felejtsem el de egyáltalán nem megy.

Ez szerintetek csak vonzalom vagy annál több volt a részemről?



2015. máj. 8. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit érzel,ha összejött mással.
2015. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pocahontas12 válasza:
Velem is majdnem ez van, csak neki nincs barátnője. Ja egyébként lány vook. Szoval totál átérzem... Szar helyzet, mit ne mondjak...
2015. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!