Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha egy férfi ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy férfi ezt kérdezné tőletek elmennétek vele?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy srác akivel tök jóban vagy bízol benne . . . , egyik nap megkérdezné tőletek hogy lenne-e kedvetek vele tartani pl pénteken suli után + egy másik időpont ha az előző véletlenül nem lenne jóm mert úgyis bekellene ugrania az egyik boltba és közben sétálhatnánk stb ... ? ti belemennétek? vagy szerintetek hogyan hívjon el titeket egy srác "randira " úgy hogy ti tuti igent fogtok mondani rá?
2010. febr. 22. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezen miért gondolkozl ?:) sétálni hívott,nem lakásra. :)
2010. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mármint én vagyok a férfi..... : D ésnemtudom hogy kérdezzem meg a lánytól? hogy lenne -e kedve eljönni vagy adjak 2 időpontot stb, melyiknek örülnétek jobban stb?: P : ) 16/f vagyok egyébként : D
2010. febr. 22. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
az még nem férfi:D
2010. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én biztos elmennék.

de attól függ milyen a lány..

szóval ha valami gazdag beképzelt kis csaj akkor ez nem lenne neki elég.. vagyis legtöbb ilyennek vmi mást kell kitalálnod..

ha viszont egy átlagos lány akkor örömmel elmenne veled szerintem:);)

2010. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igaz nem férfi...még :D

egyébként a lány nem beképzelt, elég szép lány, sok fiúnak tetszik de sokat csak az ágyban szeretnék őt látni mondta is már nekem, de az ilyenekkel ő nem foglalkozik igazából elég rendes lány, nemtudom hogy hívjam el, mivel rendes nem k*vás stb.... de mivel sokan szeretnék őt megkapni lehet nem foglalkozna egy ilyen kis kedves meghívással : P

2010. febr. 22. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:

én biztos örülnék neki. hívd csak el nyugodtan.;)

előző voltam..:P

2010. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és akkor végülis melyik verzót használjam? 1. hogy nemlenne e kedved eljönni velem sétálni + beszélgetni úgyis bekell ugranom az egyik boltba stb... vagy ha megkérdezem tőle hogy nemlenne-e kedve találkozni velem valamikor stb....
2010. febr. 22. 20:04
 8/11 anonim válasza:
sztem ezt a boltot hanyagolt egy szóval GÁZ. ha sokan csak arra mennek hogy sunázák akkor tudasd vele hogy neked nem azért kell és hogy ő neked különleges akkor sztem 100-as hogy benne lesz. 16 évesen nagy probléma hogy félsz, de ne félj nem éri meg főleg a jóbba vagy vele és bizol is benne
2010. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha tetszik egy pasi akkor biztos igent mondanék. én végülis szeretem az olyan helyzeteket ha a srác elhív valahova, de csak akkor ha tetszik. ha nem tetszik lehet h elmegyek, de lehet h nem mert nem akarok nagy félreértést. egyébként tetszel a csajnak????
2010. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazából nem félek, csak olvasgattam kérdéseket és egyik fele eztmondja a másik meg ezt....és most egy kicsit megingott bennem az, hogy végülis eljönne-e velem vagy nem? amúgyis úgy akartam tőle megkérdezni hogy nem lenne-e kedve eljönni velem stéálni amikor mindketten ráérünk, szerintem mivel elég jóban vagyunk igen lehet a válasza
2010. febr. 22. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!