Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és milyen csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen csajokkal érdemes randizni a főiskolán?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves éves fiú vagyok, nemsokára elsőéves, és természetesen a továbbtanulás hajt, de azért kiváncsi lennék rá, hogy ki mit gondol a főiskolai csajokról. Szerintetek a fősulis nőknek milyen fiúk jönnek be a legjobban? Mert a gimnáziumos kis 14-15 éves csajokat már nagyon untam, meg folyton csak az ment hogy új pasikkal vágtak fel a másik előtt havonta, meg azzal hencegtek néhányan, hogy kinek mennyi csávója volt, és hogy ki nem szűz már.Uncsi. Ugye azért fősulin már a lányok nem válogatósak (annyira)? Mert jó lenne valami aranyosabb barátnőd bebiztositani. Várom a válaszaitokat!
2008. aug. 28. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Haver, ha ennyi idős fejjel még nem tartassz itt, akkor gáz van.

Amúgy én tanítóképzőre járok, 1 srácra 2 tucat lány, először azt hittem menyország, fenét, pokol. Minden valamirevaló csajnak már évek óta van barátja.

2008. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is tanítóképzőre járok csak én csaj vagyok. De nálunk is minimális fiú van. Arra az egy pár pasira meg nem hajtunk. Nem tudom milyen szakos leszel, de annyi a különbség, h felnőttebben gondolkodnak az emberek.

Szerintem ebből a szempontból hülye kérdés, mer nem mondhatom, h csak a barna hajú 170cm-s csajokkal kezdj akin szemüveg van, úgy intellektuálisabb. Majd meglátod....

2008. aug. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fősulis bulikon annyit lehet csajozni, amennyit nem szégyelsz, aktívnak kell lenni, nameg gólyabálok, ilyesmik.

Én még azért is szeretem azegyetemi/fősulis klubbokat, mert nincsenek idióta kispicsák, meg szétqrt ribik, akik egy slusszkulcs látványára nedvesek lesznek...

Nekem csak pozitív tapasztalatom van az ilyen helyekkel kapcsolatban...

2008. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát majd kiderül, tanulni megyek tovább nem lányokra hajtani, és nem dől ösze a világ ha 24 évesen lesz netán barátnőm ( még csak 19 vagyok ).

Na meg a kérdésemre a választ nagyjából megkaptam, szóval legyek spontán, aktiv, és sodródjak az árral :)

Köszi azoknak akik normális választ adtak nekem :)

2008. szept. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!