Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keves talalkozas vagy eleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keves talalkozas vagy eleg egy parkapcsolatban ennyi?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok es lany. Tetszik egy srac, o 18 eves. Nem messze lakunk egymastol. Megis ugy erzem, hogy keveset talalkozunk. Ugy erzem en is tetszem neki, es reszemrol is kolcsonos ugye. Heti 2x talalkoznank buszon es 2 masik napon amikor elmegyunk setalni vagy beulunk valahova. Suli utan o megy edzeni (kondizik) nekem viszont csak este van edzesem, es igy pont nem tudunk annyit talalkozni amennyi szerintem egeszseges lenne.

Hogy talalkozhatnank tobbet? Nem merem nala felhozni a temat, felek, hogy hogyan reagalna ra.



2015. ápr. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szervezd át az edzésed uyganabba az időbe amikor neki van
2015. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem kondizni jarok. Es ott adott idopontban van.
2015. ápr. 12. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek ennyi is megteszi! Ha majd már megvesztek egymásért és nem tudtok létezni egy percig sem a másik nélkül, akkor majd átszervezitek közösen!
2015. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy jo kapcsolatban nincs olyan hogy nem mersz felhozni barmilyen temat. Aki pedig egyutt akar lenni a parjaval, az megtalalja a modjat, es nem keres kifogasokat. A volt kapcsolatomban en mindent a baratommal valo talalkozas moge helyeztem, barmilyen program volt is, en inkabb a baratommal akartam lenni, emiatt kevesebbet lattam a tesomekat, szuleimet, barataimat. O pont forditva...most nem talakozunk, mert cegesbulivan, most autot mosatoj meg sok dolgom van, hogy tabortuzezunk a haverokkal...szoval szerintem akarat kerdese, a legjobb, ha mindketten ugyanannyit szeretnetek egyutt lenni, igy nincs hianyerzete egyik felnek sem, es ellenkezoleg az az erzes sem, hogy a masik ratelepszik. Siman mond meg neki, hogy Peti, orulnek ha meg tobb idod tolthetnenk egyutt. Van valami otleted hogyan oldhatnank meg? nehogymar ilyesmit ne merj megbeszelni vele.
2015. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!