Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit értünk a "macsó" alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értünk a "macsó" alatt?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg hogy valaki "macsó"? (Találtam egy hasonló kérdést, de ott nem volt válasz...)
2010. febr. 17. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ilyen kocsmatöltelék, keménykedő, kopasz, nagy hasú de izmos csávókra szokták mondani xD
2010. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hmm. Hát én egy olyan férfit értek, aki eléggé magabiztos, megvan elégedve magával, talán túlságosan is, és ennek hangot is ad. Talán valamilyen szinten metroszexuális is.


17/L

2010. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mezőkövesd és környékén élő nemzetiség,híresek a macsóhímzéseikről.
2010. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nos többnyire az olyan hímnemű reptíliákra mondják, hogy macsó, aki játszik a nőkkel, lekezelő, de tudja a határt.. szal nem bunkó, csak húzza az agyukat...

többnyire kigyúrt, agyatlan emberek, akik jó érzékkel mondják meg, hogy mikor kell egy nő piszkálását szexuális felizgatásba átcsapni...


gyakorolni lehet... csak nem éri meg...

2010. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem pedig a szívdöglesztő amerikai típusú cowboy természetű srácokra! :D
2010. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:20--> vok. Szal én nem negatív értelemmel ruházom fel a macsó szót! Egyszerűen olyan, amilyen, de nem gonosz! Asszem túl sok filmet nézek. :D
2010. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azért kérded mert az akarsz lenni akkor szerintem ne akarj az lenni nem jó az valószinü ha az akarsz lenni akkor azért mert meg szeretnéd mutatni h te is betudsz nözni vagy valami sérelem ért és ezzel lehet kompenzálni a dolgot !

szerintem nézkörül közeledben élö csajokrol suli munkahely és válassz ki egyett ne a pinkribikre menj-hátha macsoként ver le egy betonbika!

2010. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a macsó egy olyan valaki aki mindig tiltott dolgokat csináll és felvág velük,vagy sokra tartja magát.
2010. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!