Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti randiznátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti randiznátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Elsősorban a fiatalokat kérdezem mert 15 éves vagyok. (de tanácsok akárkitől jöhetnek)Külsőre vöröses barna haj átlagos alkat( se nem nádszál se nem pufi) kék szem , normális öltözködés(lányosabb átalában szoknyában egy blúzzal, kicsit rockos is )belső: szeleburdi általában kedves, kivéve akkor hogyha ideges, (akkor nagyon meg tudja bántani az embereket) humoros, az átlagnál többet beszél egy kicsit szétszórt, imád (nagyon imád)olvasni. rosszak: Nagyon ingerlékeny hirtelen haragú, nagyon megtudja bántani az embereket, makacs ha rossz kedve van akaratlanul is megbánt embereket, akik nem ártottak neki (de ilyenkor az esetek többségében bocsénatot kér). rock/blues rock a kedvenc műfaja.Na? őszintén és várok tanácsokat hogy min és hogy váloztassak előre is köszi:)

2015. márc. 15. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lényeges doglok több mint 90%át kihagytad, ellenben külsőt szinte nagyjából leírtad.

Nem értem miért hiszed külső miatt fog veled randizni bárki is.

18, értelmiségi, metal F

2015. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

- Ne légy rockos,mert rockos csak rockost vonz,azokról meg hadd ne mondjak véleményt.

- Próbáld meg nem megbántani az embereket. (Akik megérdemlik,nyugodtan.)


17/f

2015. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Így igen, meg kellene téged ismerni kitapasztalani mire vagy dühössebb
2015. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért szerintem viszonylag sokat írtam a belsőmről, még mit kéne írnom , hogy el lehessen dönteni?
2015. márc. 15. 14:55
 5/14 anonim válasza:
Szerintem ne változtass semmin :D Ne akarj mások miatt megváltozni. Akik elvárják tőled a változást, azok nem magad miatt szeretnek. Szerintem minden rendben van veled, és szerintem nem kéne változtatnod semmin. Elvégre abba szeressenek bele aki vagy, és ne abba, akivé változtatni akarnak téged. 16/f
2015. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:

Mi bajotok a rockkal?


Így vagy jó,ahogy vagy.

2015. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ennyi ismeretből leginkább a haragodon, lobbanékonyságodon kellene változtatnod.

Tudod, ha valaki megbántana, megsértene, akkor a haragod akár a vétlen szerelmeden, barátodon/Párodon "tölthetnéd" ki, ami szakításhoz is vezethetne.

2015. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
#6-os vagyok. Ez lemaradt: Igen, randiznék :D
2015. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Bocsánat, de kimaradt a hirtelen szócska a harag elől.

Tehát, a hirtelen haragodat, lobbanékonyságodat próbáld legyőzni minél hamarabb. :)

2015. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Emberek ***** válasza:

Nem kell előítéletesnek lenni a rockerekkel szemben kedves egyik válaszadó!

Egyébként igen számomra vonzó lány vagy :) A zenei ízlésed meg még inkább :D

És igen randiznék veled

2015. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!