Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami jo szöveg amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jo szöveg amivel el lehet hivni 1 pasit 15 randira és fiuk ti hova mennétek szivesen? Egy 13 éves csaj

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Így: "Szia. Meg mutassam neked, hogy hol vették ki a vakbelem?"

Aztán sétáltok egyet a Szent János kórház előtti parkos részen.

2010. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szija mit csinálsz xxy-kor?Ha lenne kedved esetleg eljönni korizni velem?


Kori az ideális most mindenkinek...

Bocs nagyon fáradt vok szal nm tok most jól fogalmazni:S

2010. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 199303 ***** válasza:
7-8 adik válaszolok ez nagy volt szétrőhőgtem magam rajta:D:D
2010. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Szia van nálad pia?"

"Hello nagyon szimpatikus vagy nekem, nem lenne kedved valamikor amikor te is meg én is ráérünk egy randira?

Sokk veszteni valód nincsen én fizetek, úgyhogy ebből károd nem fog származni!Csak nyerhetsz a dolgon! Vagy engem de ingyen kaját az mindenképpen! :D "

De ha csúnyán nézz rád akkor szerintem hanyagold az egészet.

Hmm 15 éves fejjel nem is tudom ,hogy hova mentem volna el szívesen. Ezt inkább tőle kérdezd meg ,hogy hova szeretne, nehogy elhívd olyan helyre ahol utál lenni.

McDonalds, valamilyen csendes kis park, kilátó, szerintem lényeg ,ne lássanak sokan.

2010. febr. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!