Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Mármint. Tecnikára gondoltam. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
ez lenne az elsőő!!segítsetek!!
2008. aug. 24. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sok ilyen kérdés van már az oldalon, ajánlom figyelmedbe a keresőt.
2008. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy rákereshetsz ezen az oldalon, rengeteg választ találsz. Amúgy én csak azt tudom mondani, hogy minden ember már, mindenki egy kicsit másként csókol. Elsőre kezd úgy, mint csak egy sima puszit adnál a másiknak, csak tartsd a szád kicsit tovább a másik száján. Aztán utána már magától menni fog. Nem olyan dolog ez, amit különösebbképpen meg kellene tanulni.
2008. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A csók is eléggé ösztönös dolog... most ha nem haragszol akkor nem írom le részletesebben mert már párszor ugyanilyen kérdésekre leírtam... ha kíváncsi vagy rá legyél szíves a bal oldalon található keresőt használni. Köszi.
2008. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!