Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon joba vagyok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon joba vagyok egy sráccal. Sok minden tortént már köztünk, de ő még mindig nem akar járni velem. Hogyan szerezzem meg magamnak ugy hogy ne nyomuljak?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek.... nagyon fotnos nekem ez a fiu :(
2008. aug. 24. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a sokminden alatt arra gondoltál amire én..és mégis azt mondja hogy nem akar komolyabb kapcsolatba kerülni veled.akkor ez a pasi szerintem nem igazán éri meg.
2008. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt mondta hogy meg akar szerezni csak még jobban meg akar ismerni. PEdig ismerjuk mar egymast nagyon jol :( szerintetek csak lerazni akar ?
2008. aug. 24. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy gondolom, hogy ennél jobban is meg akar ismerni. Hagyj időt neki, várj. Próbáljatok sokat kettesben lenni. Aztán... Aztán jön magától.


Üdv, T

2008. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.Megint én vagyok az első válaszoló.

Nem biztos hogy le akar rázni.Hagyj magatoknak időt.De ne menj bele mindenbe.Szóval szerintem semmi testiség ne legyen köztetek addíg améág nem dönti el hogy tulajdonképpen mit is akar tőled.Ha tényleg komoly akkor simán állja a sarat:)

2008. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mnah jo de mar volt koztunk walami .... neem tudom hogyha az testiségnek szamit e hogyha megullyazott.... :S :S :S :S deh én naon szeretem őt.. nem tudtam ellenálni :(
2008. aug. 27. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:

A megujjazás erősen testi dolog. Én nem engedtem volna a helyedben hogy "járás" előtt ilyeneket csináljon.

Nehogy negatív véleményt vonjon le a dologból.


Sőt még a "járás" is kevés az ilyenekhez. Nagyon is kevés.

2008. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző kommentelő vagyok, tudom a mai világba nem trendi, viszont azt gondolom hogy az esküvőig várni a dolgokkal nem butaság.

Én kibírtam szex nélkül addig és nem bánom, sok gondtól mentett meg hogy tudtam várni.

És hogy a feleségem is szűz volt ad egy biztonságot, így tudom hogy megbízhatok benne.

Előre érzem hogy lepontoznak, de nekem már az is megnyugtató ha 1-2 ember elgondolkodik :).

2008. okt. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!