Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok ajánlani olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani olyan helyeket Budapesten, ami (még ebben a télies időben is) megfelelő randihoz?

Figyelt kérdés

Elmúltam 20 de sosem voltam egy nagy csajozós emberke szóval nemigazán van ötletem. Vmi olyasmire gondolok ahova érdemes elnézni de lehet közben beszélgetni (pl moziban kevésbé lehet sztem).

Vagy csak simán hova szoktatok eljárni ilyenkor? Mert ha szép idő van akkor azért több a lehetőség. :)



2015. márc. 1. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
étterem, kávézó, cukrászda
2015. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kiállítás, kávézó, falmászás, olyan helyet keres ahol te tudsz laza lenni.
2015. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Aquaworld vagy vmi fedett fürdő! Annál jobb nincs is mint együtt csobbanni :)
2015. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, azért akinek van még valami ötlete az írja le, minimum félnapos mókázás kellene. :D
2015. márc. 1. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
A láthatatlan kiállítás jó móka, és még tudsz találni kifogást a tapizásra.
2015. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Senki többet? :D
2015. márc. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!