Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy jó randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó randi?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányoktól szeretnék kérni válaszokat, hogy szerintük milyen egy jó randi.

Minek kell történnie, hogy jól érezzétek magatokat és úgy gondoljatok arra a találkozásra, hogy megérte elmenni.

Mennyi ideig tartson? Legyenek-e érintések?

Milyen viselkedést preferáltok egy randi során?

Legyen a fiú nyomulós vagy szimplán érdeklődő?

Feltétlenül kell csók az első randin?

Inkább 20+ lányok válaszára vagyok kíváncsi, de írhat bárki, akár fiúk is, hogy ők mit csináltak az első randin ami jól bevált.

Normális válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. febr. 27. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapból az a jó felállás, ha a férfi vezet, és a nő rá bízhatja magát.

Ez nem azt jelenti, hogy csak az van, amit te mondasz, félre ne értsd.

De nézzük a másik végletet; mindenben, még a legegyszerűbb dolgokban is kikéred a véleményét, nem dőlhet hátra, hogy te majd elrendezed, az elég negatív képet alkot rólad, hogy még ennyit se lehet rád bízni - mi lesz majd később?.


Legfontosabb mindig az, hogy jól érezzétek magatokat. Erről szól az egész, és ezt mindig elfelejtik.


Ne légy nyomulós, de fejezd ki a szexualitásod, merd megérinteni - persze csak ha látsz érdeklődési jelzéseket- ehhez megint csak úgy kell irányítanod a történéseket, hogy az jól süljön el.

Ha nem teszed, akkor a fejében az lesz, hogy nem is akar ez semmit se tőlem, még hozzámérni se mer / sem akar, biztos csak barátkozik velem.


Ami a csókot illeti. Hangulattól, hullámhossztól függ, ha tényleg annyira benne vagytok, akkor mehet, de én első alkalommal nem tenném. Ember/helyzet függő, hogy mi jön össze első alkalommal. De ne célozd be, mert akkor rágörcsölsz. Ne ez legyen a célod, hanem az, amit az elején is mondtam;

hogy jól érezzétek magatokat.

2015. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem értek egyet a tapizás dologgal, szerintem ez teljesen egyénfüggő. Nálam az dönt, hogy mennyire gondol rám a helyszínválasztásnál, erőlteti-e a sétát, ha magassarkúban vagyok, bennülünk-e egy teázóban, ha én inkább egy kocsmában érzem jól magam...

az egyik legrosszabb randim során a srác ott volt határozottság tekintetében. Megmondta, hogy hova megyünk, mit csinálunk, gond nélkül megfogta a kezem, magához húzott (második randin), csók nem volt, de látta valószínűleg rajtam, hogy nem is szeretném.

Egy dolgot felejtett el: kérdezni és érdeklődni rólam.

Ha a másik érdekel, ennek természetesen kéne jönnie, de ez tudjuk, hogy a valóságban nem így van, sokan még a baráti kapcsolataikban sem tudnak figyelmet adni, szentelni a másiknak (ezt úgy mondom mint érintett, nem pedig szemrehányásként), hát még a párkapcsolatokban. Azért az ismerkedés szakasza, és így a randi is sok mindent elárul a kedves férfi jelleméről.


Nekem nincs ideális randim, csak annyi a feltételem, hogy lehessen beleszólásom, de ne kelljen feltétlenül beleszólnom, illetve az adott ember igyekezzen megtudni rólam minél többet- ha pedig valamiről süt, hogy nem nekem való, akkor ne kényszerítsen bele olyan helyzetbe. Érdeklődjön felőlem, kérdezzen, meséljen magáról, de hagyjon teret az én érdeklődésemnek is.

Bár én alapvetően egy lassúbb típus vagyok, lehet, hogy ha olyan a kémia, akkor első alkalommal beleférne a csók (szex semmiképpen), de még ilyet nem tapasztaltam, egyik randipartneremmel se csókolóztam, barátommal már csak akkor, amikor nem ismerkedtünk a másikkal. Nincs valamilyen szűzies attitűd emögött, hanem mindkettőnket lefoglalt az, hogy a másikat megismerjük. Ha már a másikból kellően sokat megtudtunk, sokkal izgalmasabb lesz, és az a csók is speciális. :) De ez nem egy aranyszabály, egyszerűen eddig csak így alakult.

Remélem nem voltam nagyon zagyva....


23/L

2015. febr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!