Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha nem csókolnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem csókolnak meg a második randin az baj? 19/F Kort is írjatok

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám ,hogy nem szeretne tőlem semmit ...

Nincs meg a vonzalom felém!

22/L

2015. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Bj hát.

Ellég nagy.

15/F

2015. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Captain Frájer ***** válasza:
22 éves srác vagyok, de válaszolok neked. Neked kell érezni, hogy van-e helye. Nézz sokat a szemébe. Ha az ajkadra pillant, akárcsak a másodperc töredékére, akkor az jel, hogy van esélye. Amúgy meg teremtsd meg a hangulatot. Közeledj hozzá. Ha nem kezd el kínosan vigyorogva elfordulni, akkor lehet. Nem olyan bonyolult rájönni a dolgokra.
2015. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mint tapasztalt férfi leírom a második randi a vízválasztó egy értelmes nőnél, ha annak a végén sem csókolod meg akkor leír téged.
2015. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. febr. 20. 14:29
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha csak önbizalomhiány miatt, ne csókolnak meg ?
2015. febr. 20. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az előző mondja. Én nem erőltetném, ha akkor se megy neki. 24L
2015. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt érezni fogod, hogy mikor akarja a csókot. Feszült csend lesz de nem azért, mert nincs téma, hanem azért mert vár...
2015. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Captain Frájer ***** válasza:
Legyen önbizalmad! Ha a csaj is tisztában van vele, hogy ez egy második randi, akkor tudd, hogy eljött veled kétszer randevúzni, vagy is érdekled, kíváncsi rád, megismerne. Veled randizik. Második randi, szóval nyugodtan beszélgess vele, nézz a szemébe, húzd magadhoz és hajolj közel hozzá. Ha nincs ellenére, nem lesz gond. Ha az ellenére lesz, akkor úgyis feljön majd témaként.
2015. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom baj-e mivel én szinte randizni sem voltam, egyszer mentünk el valahova, de ott meg is csókolt és már utalgatott is rá előtte. Ha nem csókolt volna meg sokáig, nem tudom mit gondoltam volna, de így erről nem tudok nyilatkozni.


A nők sokszor a határozott férfiakat szeretik, akik megmerik őket csókolni.

Ismerősöm példáján, mikor a srác hazakísérte a lányt a kapuba kérdezte meg, hogy "Ne haragudj, megcsókolhatlak?"

A lánynak ez elég nyuszi húzásnak tűnt, hogy nem mer cselekedni, egy töketlen, így nem is jött vele össze.


Szerintem jó dolog megcsókolni egy lányt határozottan az első időkben, nehogy a végére kikombinálják, hogy a férfiak nem is szeretik őket.

2015. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!